Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kismellu/lapos tarsaim, Ti...

Kismellu/lapos tarsaim, Ti ezt hogy viselitek?

Figyelt kérdés

Mindenhol a kepembe nyomjak masok atlagos/normal/nagy mereteit es ilyenkor elegge elkeseredek, feltekeny leszek, hogy nekem semmi nem jutott... (reklamok, hirdetesek, plakatok, de meg az utcan is ezt latom)

Strandra nem is jarok evek ota, felek hogy kirohognek.

Raadasul munkahelyen is hatranyban erzem magam, pedig en tobbet dolgozok!


2017. júl. 11. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekemis kicsi nyugi :c en mar ugy vagyok vele,hogy nem erdekel,emiatt nem fogok mellnagyobbitasra vallalkozni :D

Nem erdekel senki velemenye,nekem ez jutott,kész :D

2017. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem tudom, én idővel kinőttem, hogy emiatt legyen komplexusom, 16 évesen még zavart, de manapság már egyáltalán nem érint rosszul, simán megyek strandra, vagy veszek fel ruhát melltartó nélkül, stb.


Most igazából ezzel két dolgot tudsz csinálni. Vagy életed végéig sz-rul érzed magad ilyen semmiség miatt, vagy próbálod megszeretni.

2017. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel egy férfi véleménye, nekem néha már az átlagos méret is "túl sok". Kifejezetten szeretem a kisebb melleket, és az ilyen nők is általában jobban tetszenek.
2017. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
rosszul.. mindig félek hogy nevetség tárgya leszek, szóval átérzem a problémádat
2017. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyan nem nő vagyok, de nekem sincs nagy mellem.


Viccet félretéve, szerintem sokkal jobb a kicsi, mint a nagyon nagy. Igazából nekem a kicsi-közepes tetszik.


18F

2017. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

En az abszolut lapos kategoriaba tartozom, nem tud vigasztalni, ha valakinek a kicsi/kicsi-kozepes tetszik... (ne vedd flegmazasnak legyszi, nem azert irtam)

Egyebkent 20eves vagyok, ketlem hogy ez a komplexus el tudna tunni csak ugy. Foleg, hogy allandoan a kepembe nyomjak az atlag / normal es nagy melleket is. :(

2017. júl. 11. 17:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Pedig biztos szép :D


Szerintem sokkal fontosabb az, hogy például kedves, aranyos, okos egy lány, minthogy nagy-e a melle.

2017. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hat ez minden, csak nem szep..

En azt tapasztaltam, hogy hiaba kompenzalom belsovel, ennek csak kihasznalas a vege. Nem is akarok kapcsolatot igazabol, nem az a bajom.

2017. júl. 11. 17:37
 9/11 anonim válasza:
Nekem is kicsi, és egy ideig nagyon rosszul éreztem magam a strandon a D-s mellű lányok mellett. (nekem épphogy B-s..) Megtanultam elfogadni. Azzal nyugtatom magam, hogy a felszínes férfiak mennek a mellméretre, egy szép arc többet ér.
2017. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem és sok más féfinak is kifejezetten a kismellű nők jönnek be. Ezen ne aggódj.

19/F

2017. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!