Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj, ha mellnövelőt szedek?

Baj, ha mellnövelőt szedek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,már megnőtt a mellem és már egy ideje nem nő tovább, viszont én elég kicsinek tartom őket, úgyhogy titokban vettem mellnövelő tablettát kíváncsiságból. Már másfél hete szedem, és úgy látom hogy tényleg nő tőle a mellem (már kb fél méretet nőtt), szóval most örülök neki, igazából csak az lenne a kérdésem hogy szerintetek baj hogy ennyi idősen szedek ilyet? Mármint, végülis használ és semmi bajom nincs tőle :D

2017. júl. 11. 16:00
 1/9 anonim válasza:
100%

Nagyon sokat nő majd de ennyi idősen nem kell óriásinak lenni mert a gerinced nem bírja el.


Szedd csak a bogyókat majd járhatsz dialízisre, leállhat a májad is :)

2017. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... Minek találnak ki ilyen szarokat? A te melled úgy tökéletes ahogy van, nem kell se kisebbnek, se nagyobbnak lennie. Egyébként azt tudtad, hogy a melled akár 16 éves korodig is nőhet?


Egyáltalán minek akarsz nagy melleket? Örülj neki ha kicsi marad, legalább nem lesznek súlyos gerincproblémáid. Bár már tökmindegy, csak gratulálhatok..

2017. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból gondoltam kipróbálom, alapvetően nem terveztem sokáig rendszeresen szedni...
2017. júl. 11. 16:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok... ! Egy 13 eves kislanynak ez legyen a legnagyobb problemaja . Szegyen ez a mai vilag !!! Meglepodve nezem az embereket hogy mennyire erkolcstelen vilag van !!! ...... Azt hiszed te ez a vilagon a legnagyobb problema hogy kinek mekkora a melle??? Majd ha felnosz ebben a ''szepseges'' vilagban meglatod hogy mekkora problemakkal kell szembenezned !!!!!
2017. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem majd hormon problémáid is lesznek tőle meg minden egyébb màs dolog.
2017. júl. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

De miért!?? Letapad a váladék meglálhat a szív leálhat a vese!

😂😂😂😂

2017. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bolond vagy de nagyon ilyen hül.,.ye legyen valaki megérdemled ha tönkre bas.,.zod a szervezeted na majd utana milyen ku.,.rva jót röhöghetunk rajtad
2017. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Scav ***** válasza:
A bogyók nem hatnak, nem attól nő a melled.
2017. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pinkpancser ***** válasza:
13 évesen még lehet hinni a mesékben :)
2017. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!