Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék előnyös képeket...

Hogyan tudnék előnyös képeket készíteni magamról?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim szerint csinos vagyok, nincs problémám a társkereséssel sem, viszonylag sok fiúnak elnyertem eddig a tetszését. Én is úgy érzem, minden rendben van a megjelenéssel, jól érzem magam a bőrömben.

Viszont akárhányszor képet készítek, elszörnyedek a látványtól. Egyáltalán nem így nézek ki a valóságban, és nem tudom, mit csinálok rosszul, de minden fényképen nevetségesen nézek ki, ki is töröltem az összes rólam készült képemet.

Ezen hogyan lehet változtatni? Komolyan, egy rendes képet sem sikerül összehánynom, mindegyiken úgy nézek ki, mint valami boszorkány.



2017. júl. 12. 18:35
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem hátrány, ha nem a legjobb iphone-nal csinálsz fotót, azok elég sok kellemetlen részletet kiemelnek. Ha telóval csinálod, a snapchat kamera szebb szelfiket csinál, mint a sima kamera a telódon.

A jó világítás fontos, ne állj ki közvetlen fényre, mert kiég az arcod a képen, jobb a szórt fény, és természetes, és csinálnod kell vagy 1000 képet 600 féle szögből, hogy megtaláld a neked megfelelőt, de ne add fel :D

2017. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerős. Vannak elég jó pillanataim, mikor nagyon szépnek látom magam. Egyből eszembe jut, hogy ezt meg kéne örökíteni. Megcsinálom a képet, és rögtön rossz kedvem lesz..
2017. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!