Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy válasszak magamnak...

Hogy válasszak magamnak parfümöt hosszú távra? 20f

Figyelt kérdés
Eredeti parfumot szeretnek venni.Eddig csak eu de toilettet vasaroltam de most szeretnek valami vonzobbat ami vonzza a lanyokat.Rajottem hogy egy jo parfum sokat nyom egy ferfin.Nehany emberen olyan jo parfum van hogy legszivesebben ott allnal egesz nap mellette annyira jo illatu.Meg 5 meterrol erzik rajtuk meg ilyenek.Meg elmegy melletted es az az illat uhh lenyugoz.Valami ilyen parfumot szeretnek amire ragadnak az emberek legfokeppen a csajok.Egy ferfin egy jo parfum sokat jelent.Most fogok osszejonni egy lannyal is szoval vonzo akarok lenni szamara hogy szeresse az illatom es hogy szeressen hozzam bujni,imadja az illatom.Meg amugy is kell egy komolyabb parfum.De hosszu tavra szeretnek szoval hogy mindig azt fogyasszam,ha elfogy,ugyanazt veszem meg ujra.Azert is irtam ki.a kerdest mert ha hosszutavra kell jol meg kell gondoljam.Ereztem sok emberen nagyon jo illatokat es most van penzem ugyhogy kell valami utosebb.Mi szerint valasszak vagy mit kell nezni? Nem ertek a parfumokhoz.Kell nezni az erosseget vagy mit? Most pl bemegyek egy parfumboltba vegigszagolom mindet es az szerint valasszak? Vagy ertemes nezni valami ertekeket? Meg honnan tudom hogy eredeti e egy parfum? Lehetoleg olyat szeretnek ami eros nyomsz magadra es akar 7-8 orat eltart.Most csak ugy ramondtam,nem tudom hogy mennek ezek.De igazi ferfiasat akarok amire tapadnak a nok.Arat is irjatok legyszi
2017. júl. 13. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Parfümériában nyomsz a tesztcsíkra, tuti lesz pár ami már elsőre se tetszik, azokat kidobod. Kb 4 jó legyen, sokkal több már összezavarja az orrod. Hazaviszed ezeket, nézed hosszútávon hogyan változik az illat, legközelebb amelyik tetszett kipróbálhatod magadon is, esetleg szerzel még pár tesztcsíkot. Ez egy hosszabb folyamat, nem érdemes elkapkodni. Fragrantica.com-on vannak fent illatjegyek, illetve hogy melyiknek mekkora a "sugara" és meddig tart az illat. Nem kell hogy 2 méterről is érezhető legyen, max kartávolság elég. Nézegesd a netes árakat, jóval alacsonyabbak mint a bolti árak, és nem azért mert hamis. Próbáld belőni kb azokat a márkákat, amiket a pénztárcád elbír.
2017. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es melyek a jo markak,ami jo minosegu marka? Mondanatok par nevet es hogy mennyi az aruk?
2017. júl. 15. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Yves Saint Laurent

Hermes

Chanel

Creed

Dolce&Gabbana

Dior

Armani

Paco Rabanne

Mugler

Guerlain

Bvlgari

Tom Ford

2017. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!