Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszú derékig érő hajam van...

Hosszú derékig érő hajam van nem tudom, h vágassam le . Linkeket szeretnék tőletek kérni . Milyen stílust válasszak? Milyen fajta hajak most a menők?

Figyelt kérdés
Előre is kössz mindnekienk :)
2010. okt. 14. 18:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem hülye vagy, ha levágatod. :)

Más évekig szenved érte... akkor legalább add el póthajnak...

2010. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Huh nekem is ilyen van:D és énis pont ezen gondoolkodtam.Csak ugye én sportolok is. túl rövidre nemakarom sztem 10 cm-t vágatok belöle és kész de énis vágyok vmi újitásra szval ha vkinek vmi ötlete van az jöhetne---am nekem már majdnem a fencsimig ér:d
2010. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ien hosszú a hajam, rámjön néha , hogy na most levágatom, de nincs hozzá szivem,olyan szép.

és meg is bánnám.

mindenki varratja fel magának a hajat, én meg vágassam le?:)

2010. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen?

Akkor sorstársak vagyunk én is ugy 10 5 cm szeretnék belőle vágatni nem többet .. :)

Ám te milyeneken gondolkodtál sima vágáson vagy frufruval esetleg olyan emo-s an?

2010. okt. 14. 18:19
 5/17 A kérdező kommentje:

Fhuhh háth vlm én is igy vagyok vlmikor sajnálom valamikor meg levágnám :P

Háth igen én is félek ,h megbánnám :S

2010. okt. 14. 18:20
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A vágáson a sport miatt gondolkodtam meg a vége picit törik. természetes barna. fufrum nincs csak elöl mondjuk ugy a fülemig ér. Igazából fufrut nemszeretnék de lehet befestetem:D
2010. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Neked festve van a hajad?:)
2010. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Értem háth én fufrun is gondolkoztam csak nem tudom milyen fajtát esteleg nem tudnál linket küldeni valamilyen frufrukról???

Nem én nem festem nekem jó a barna szín is és ha festenéd milyen színen gondolkoztál?

2010. okt. 14. 18:28
 9/17 anonim ***** válasza:
Amugy ha a buszon vagy képen meglátok egy hosszu hajú csajt mindig "wáááá.." arra is gondoltam hogy mosthogy ilyen hosszú mindig picit rendszeresen vágatok vele ugy igazán szép lesz egyenletes és ápolt..A festésen azon gondolkodtm mert barna szem(majdnem fekete) barna haj meleg tónusú bőr..picit uncsi:/
2010. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

feketén elöször.. de ki akar ugykinézni mint egy cigánylány meg az instennek se szedném le.

most ezeken gondolkodok: [link]

[link]

2010. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!