Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mukormosok, tudnatok tanacsot...

Mukormosok, tudnatok tanacsot adni?

Figyelt kérdés

Magamnak szoktam csinalni a kormeimet, tipet ragasztok es arra zsele. Most epp nincs kormom.

Elutazok es nincs idom megcsinalni magamnak, gondoltam beszaladok egy szalonba. Itt kulfoldon nagyon ritka a zsele, inkabb porcelant szoktak hasznalni. Kerdesem, ha megcsinaltatom ma porcelannal, 2 het mulva amikor itt az ideje tolteni, feltolthetem magamnak zselevel? Vagy inkabb szedjem le az egesz porcelant? Vajon a zsele tapadni fog a porcelanra?

Kosziii


2017. júl. 18. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=tTfWQyFggr8


Több hasonló is van, vagyie elméletileg illene tapadnia hozzá, ha rendesen megreszeled.

Én, bár nem vagyok hozzáértő, csak otthon csinálom magamnak, ismerősöknek, akkor is zselével, nem állnék neki porcelánt leszedni mert hatékonyan csak csiszológép viszi, amivel könnyen túlszaladhat az ember, a saját körmöt pedig nem cél károsítani.

2017. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!