Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam rendbe a körmeimet?

Hogyan hozzam rendbe a körmeimet?

Figyelt kérdés
Eddig folyamatosan rágtam a körmeimet idegességemben, de megfogadtam, hogy változtok ezen. Meddig tart, míg normális, szépen kifesthető hosszúságúra nő a köröm? A körülötte lévő bőrt mivel ápoljam, és a köröm alakját mivel tudom formálni? Mármint hogy ilyen szép, hosszúkásabb alakja legyen? Bármilyen tapasztalatot,tanácsot szívesen veszek! :)

2017. júl. 20. 20:12
 1/2 Tóth Hajnus válasza:
A rágás igénybe veszi a körmöket, a nővekedése sok mindentől függ, de például folyton rágtad vagy csak akkor mikor már megnőtt egy bizonyos hosszúsgra? Ennek az intervalluma segíthet a nővekés idéjének megtudásáról. A köröm bőrt sok féle köröm ápoló olajjal esetleg krémmel kezelheted ezt neked kell kitapasztalnod, drogériákban nagyon sok félét lehet kapni, és egy jó reszelőt is szintén drogériás üzletbe tudsz beszerelni, például nekem az essence köröm szerelő vált be. Ennek ellenére én még is egy manűküröst keres fel, ako sokkal jobban feltud filágoítani róla és még termékeket is jobban tud ajánlani.
2017. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2017. júl. 21. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!