Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen hatásos szőrtelenítések...

Milyen hatásos szőrtelenítések vannak erős szőrzetú nőknek?

Figyelt kérdés
Azz tudom, hogy a borotvat nem ajanlják, mert csak erősebb lesz, a gyanta a kozmetikusnal a leghatékonyabb, de mindig oda menni drága. Az epilátor a leghatékonyabb, csak nagyon fajdalmas, főként a térdtől fölfelé. Milyen gyakran kellene szőrteleníteni, illetve van más fajtája is?
2017. júl. 24. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A borotvától nem lesz erősebb, csak annak tűnik, amikor elkezd nőni, mert ahogy hosszabbodik a szőr, úgy kopik és vékonyodik, így növés után még vastagabbnak tűnik. De ha az ember folyamatosan, rendszeresen borotválja, akkor nem fog meglátszani.


Én amúgy borotválom, mert ezt találtam ár-érték arányban a legjobbnak. Nekem sajnos olyan sűrűn és sötéten nő, és olyan gyakran, hogy a gyanta és az epilátor általi szőrtelenítés is kb. 4 napig tart ki, ha szerencsém van, 5-6 napig. A borotva picivel kevesebb ideig tart, de akkor már inkább borotválok 2naponta, és úgy olcsóbb.


Hát ami ezen kívül tényleg tartós, az bizony a tartós szőrtelenítés.

2017. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon erős a szőröm, ami azért baj,mert gyorsan visszanő.Én emiatt csak borotválni tudom.
2017. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az epilátor sem fájdalmasabb, mint a gyanta. Csak tovább tart. Viszont hozzá lehet szokni. Először nagyon fájt, de most már nem is érzem egyáltalán.

A kozmetikusnál gyantáztatás tényleg nagyon jó. Nekem az epilátor annyiból kényelmesebb, hogy nem kell várni, hogy valamennyire kinőjön, meg hogy több legyen. Mert ugye pár szállal nem megy az ember kozmetikushoz.

Esetleg végleges szőrtelenítés. De persze az jó sok pénzbe kerül.

2017. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem erős sötét színű és nagyon gyorsan nő.

Borotválom naponta így nyáron azokat a területeket amik kinn vannak a ruhából.

A "szakállam" szedem csipesszel és borotválom is, de így is naponta kell.

Epilator fájdalmas de kibírnám ha működne. Csak nekem utána benő a szőr és nagy piros gyulladt puklikkal leszek tele, amiből ha kioperálom a szőrt utána szép kis sebek/hegek maradnak...

Gyantával itthon csak a bőrömet sikerült letépnem a szőr maradt a helyén. Egy külföldi nyaralásra csináltattam kozmetikusnál, hát 3 napig tartott talán.

Arról nem is beszélve hogy meg kell növeszteni és addig az ember lánya bujkáljon meg öltözzön be nyakig az 50 fokban..

Borotva a legjobb ezek közül számomra. A tartós szőrtelenítést is próbáltam de nem jártam végig az összes alkalmat sajnos és így nem használt.

2017. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!