Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan bi- vagy homoszexuális...

Olyan bi- vagy homoszexuális fiúkhoz szól a kérdésem, akik már elég tapasztaltnak számítanak ismerkedés terén: igaz az, hogy az ilyen kis (vagy ezeknél még kisebb) fülbevalót viselő fiúk többsége minimum biszex?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2017. júl. 24. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát húsz éve igaz volt... Te most komolyan azt hiszed, hogy ezeknek a kis lükéknek is szólt valaki erről? Látta a haverján, mert az is látta valakin, akkor neki is lesz, ennyi. Saját magukkal sincsenek ezek még tisztában.


Persze, értem én, hogy jó lenne, meg álmodozol...

2017. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát Régen lehet de ma már nem.
2017. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2009-ben volt nászutam a párommal Malorcan. A tengerparton és mindenhol szinte csak azt láttam, hogy szinte minden pasinak tetoválása van és fülbevalója. 3 nap után már én is akartam fülmacit :) És lett is. Szinte minden ötödik hely a bazársoron tetkós, piercinges. Oda mentem az egyikhez, mutattam a bal fülem, hogy ide kell valami. Felvitt az áruházba előhúzott vagy 8 fiókot ami telis-tele volt fülbevalókkal. Megmutattam melyik kell, elővette a készletét, kilőtte a fülem és máris volt fülmacim nekem is. Ma már szinte divat a pasiknál valami látványos ékszer viselése.

Nem attól lesz valaki bi vagy meleg, hogy ékszert vagy fülbevalót visel. És erről nem is fogod megtudni a másik pasi identitását. Célravezetőbb, ha egyértelmű kérdést célzol neki beszélgetés során. Mint pl: Sanyi, te meleg esetleg biszex vagy? Ha azzal kezdi miért? Akkor már mosolyoghatsz. Ha azt mondja dehogy is.. én a csajokat szeretem.. akkor garantáltan heteró. De ha a válasz előtt hatalmasat mosolyog, hezitál válaszolni, vagy azt látod, hogy a nyaki ütőere majd kiszakad a helyéről a megemelkedett pulzusszáma miatt, akkor tutira olyan meleg a fiu mint a kályhacső.

2017. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!