Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyen erős rajtam a parfüm?

Hogy legyen erős rajtam a parfüm?

Figyelt kérdés
Nagyon gyenge fajtat sikerult vennem,eredeti a parfum.Ferfi Armani Aqua Di Gio rol van szo.Baromi jo az illata meg eddigi kedvenc de sajnos nagyon gyenge. Fujhatok magamra akarmennyit,probaltam 2 ot,max 5 ot, gyorsan elparolog rolam,kb 2-3 ora alatt.Probaltam polomra is.Mig egy hamis parfumot magamra teszek,8 oran keresztul rajtam marad.Hogy legyen erosebb rajtam a parfum? Draga volt,kis 40 ml es.Nem letezik hogy ennyire gyorsan kimegy az ereje. Az elso 1-2 oraban Isteni illata van es dicserik nagyon,de aztan egyre sz*rabb es sz*rabb. Mit csinaljak hogy olyan eros maradjon mint az elso 1-2 oraban? Vagy hogy csinaljam? Mar ki akarom vagni az ablakon hogy barmit probalok nem jo,gyenge. De kell ez a parfum mert nagyon tetszik de sajnos gyenge :/ Valakinek otlete hogy oldjam meg?
2017. júl. 24. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ellen nem tudsz mit csinalni. Probald ki a Profumot belőle , az sokkal tartosabb, es en jobban is szeretem. Bar azt nem mondanam annyira nyari illatnak
2017. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Profumom van xD
2017. júl. 24. 22:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem se bírja semmilyen parfüm tovább 2-3 óránál. Még a drága sem. Sajnos ilyen a bőrünk, feldolgozza a parfümöt.

Én már lemondta róla és inkább olcsóbb parfümöt veszek amit nem sajnálok óránként pótolni.

2017. júl. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nem birja a borunk? Akkor hogy birja azt az olcso sz*rt? Nehogy mar egy 20000 forintos sz*rabb legyen mint egy 600 ft os
2017. júl. 25. 02:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúyg hallottál már arról, hogy egy idő után hozzászokik az orrod az adott illathoz, és te már nem érzed, de a kollégáid meg igen?

Kérdezd meg egyszer őket, hogy érzik e még, mert lehet, hatalmas illatfelhőt húzol magad után, és nem is tudod.

2017. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem erzik, mindig kerdezem, csak ha nagyon kozel hajolnak
2017. júl. 25. 11:42
 7/8 A kérdező kommentje:
De meg talan akkor sem valami jol. Az elso 1-2 oraban lehet erezni rajtam rendesen,aztan csak gyengebb es gyengebb. Erdekes,soha nem volt meg parfumom ez az elso.Mindig toalettvizet vasaroltam.Es olyanokat hallottam hogy a parfumbol akar 1 szer magadra nyomsz illatfelhovel mesz. Hat a nagy fa**t. Ki kell fujjak magamra vagy 10 szer hogy erezzen rajtam,meg az is jo kerdes hogy meg e marad. Pedig kar erte akarhanyszor megszagolom isteni illata van. Birnam ha eros lenne ugy h telleg keveset nyomnek magamra.De ugylatszik direkt milliomosok szamara csinaljak,kicsi,draga,nyomj magadra 10 szer hogy erezzen rajtad. Penzehes banda...
2017. júl. 25. 11:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Amiket ajánlani tudok saját tapasztalatból:

-Dolce & Gabbana The One

-Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme

-Armani Code Profumo

-Versace Eros


Saját magamon is elég sokáig érzem őket, és a visszajelzések is pozitívak szoktak lenni!

2017. szept. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!