Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek lányossan?

Hogy viselkedjek lányossan?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy hogyan oltozkodjek,viselkedjek.Lányok nektek mik a tippeitek hogy normalis lany legyek aki nőies kívűl és belül is?

#kívül belül
2017. júl. 25. 15:38
 1/3 anonim válasza:

Szia. Szerintem próbálj meg magassarkút felvenni persze nem kell nagy sarok csak olyan amilyenben járni is tudsz. Aztán ami lányos az a szoknya, de csak ha szereted mert ha kényelmetlen akkor ne vegyél fel.

Rövid farmer esetleg cica gatya. A körmöd legyen ápolt szerintem lehet kifestve is csak ne legyen túl élénk (szerintem). A hajad legyen kiengede (persze ez nem fontos). Szájfény. A lábad és a kezed ne legyen szőrős.

Hát a belső...Arról nem tudok sokat mondani, de próbálj udvarias lenni és kedves legyél mindenkivel (persze aki veled nem kedves azzal te se legyél vagy ne foglalkozz vele).

Remélem segítettem.

2017. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szögezzük le először, hogy hány éves vagy? Nem mindegy, hogy 12 vagy 21.
2017. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1 valaszolo koszonom

2 valaszolo 15 eves vagyok

2017. júl. 26. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!