Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen táskát/tolltartót...

Milyen táskát/tolltartót ajánlotok középiskolába?

Figyelt kérdés
Küldenétek párat? :) vagyis nektek milyen tetszene :)
2017. júl. 29. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott már mindenki leszarja kinek milyen van.
2017. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tolltartobol valami egyszerűt. Nem azok a cipzaros nagyok amik tobb szintesek hanem azok a henger alakuak a jellemzoek. Abbol is ha lanyosabb vagy akkor pl rozsaszin viragos. De azert ne hellokitty vagy valami anime. Kepesek kirohogni az embert.

://ae01.alicdn.com/kf/HTB1HXLVSXXXXXX3aXXXq6xXFXXX8/1pc-High-Quality-Mini-Retro-Flower-Floral-font-b-Lace-b-font-font-b-Pencil-b.jpg szeritnem ez szep peldaul

2017. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Táskábol meg hát valami ilyen [link] vannak olyan lanyok akik kezitaskaban hordjak a cuccot de en nem ajanlanam
2017. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző jót linkelt szerintem, nekem is hasonló táskám van. Tehát hátizsákot vegyél (egyenletesen oszlik el a súly a vállaidon, így könnyebben fogod tudni cipelni). Azon belül olyat válassz, amilyen az ízlésednek megfelelő, és erős, vaskos anyagból van.

Tolltartóból textilt vegyél, mert könnyen tisztítható.

Itt van néhány, hátha valamelyik megtetszik.

Nekem egy csupa cipzár tolltartóm van, ehhez hasonló (a Müllerben vettem): [link]

Még a Santoro tolltartókat tudom ajánlani, mert színesek, bájosak - mégsem giccsesek, vagy gyerekesek. Ez a Gorjuss kollekcióból van: [link]

Ez pedig a Kori Kumi kollekcióból:

[link]

(Nekem pénztárcám van ugyanezzel a motívummal.)

2017. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem most mész középiskolába. Első két évre én is hátitáskát ajánlanék mert sokkal több a cucc. Tolltartót én enayről rendeltem belefér 2 toll ,3 szövegkiemelő ,vonalzó ,1 rotring meg egy radír ,több nem is kell és nagyon jó minőségű meg olcsó.

Nézz körül ,ott biztos találsz olyat ami tetszik.

Felsőbbévesként kevesebb cuccod lesz ,akkor majd eldöntöd milyen táskád legyen (én mondjuk válltáskát hordok ,de kevés holmim van ,így ez nem okoz problémát).

De első körben én is hátitaská ajánlok.

2017. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!