Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt ajánlanátok...

Milyen parfümöt ajánlanátok egy sötétebb, rejtélyesebb férfi jellemnek?

Figyelt kérdés
Oké, értem, hogy láthatatlanban elég nehéz ajánlani, de ha mégis van valami ötletetek azt szívesen meghallgatom és természetesen megy a zöld kéz. Nemtől függetlenül bárki válaszát szívesen meghallgatom.
2017. júl. 29. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami klasszikus illat pl Shalimar (ez elvileg női, gyakorlatban uniszex). Vagy a Tom Fordok közül valami.
2017. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az az igazság 90%-ban egy parfüm nem jó egész évre. Árat se írtál, mennyit szánnál rá. Így elég nehéz ajánlani. Első körben menj el Douglasba vagy Müllerbe. Utóbbi szerintem jobb, mert nem tapadnak rád egyáltalán.
2017. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gyula1971 ***** válasza:
Kenzo pour homme-1991 es kiadás.
2017. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeretném egy 20-as aéatt venni. Kenzora én is gondoltam.
2017. aug. 2. 05:14
 5/6 anonim ***** válasza:
A the secret nevű parfümöt,mármint ha rejtélyes vagy,mi lenne jobb választás,mint egy olyan parfüm,aminek a neve is ez?:D
2017. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2017. aug. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!