Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Láttam egy srácot a párommal...

Láttam egy srácot a párommal és arról beszélgettünk hogy lehet e neki valakije?

Figyelt kérdés

Mi jól megvagyunk együt élvezzük az életet.

Tegnap egy parkban ültünk, és előttünk elment egy srác akinek elálló fülei voltak és nagy volt a haja.

Arról kezdtünk el beszélgetni a párommal hogy vajon lehet e neki valakije?

Hiszen a lányok, én is bevallom a külsőt nagyin megnézem hiszen csak jobb egy macsó sráccal lenni.

De szerintem mindenki így van aki szerint nem az gondolom hazudik.

A mai világban biztos így működik.

Kinek kellene egy csúnya fiú ha van pl 5 méterre egy szebb?

Ráadásul látszott rajta hogy félős,bátortalan, persze ez nem biztos de így szűrtem le


Kinek mi a véleménye erről?



2017. júl. 18. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Az a véleményem, hogy te és a párod egy nagyon kicsinyes, érzéketlen és buta ember lehetsz. Tudod miért?

Mert a szépség relatív. Lehet te jóképűnek tartod a párodat vagy te helyesnek képzeled magad, de lehet más azt gondolja, hogy "na a két záptojás egymásra talált"

Attól, hogy valakinek elálló fülei vannak, vagy hosszú haja, még lehet benne valami ami vonzó lehet.

Erre élő példa a szomszédom. Nagy feje van, kopasz, nagy orra, de olyan gyönyörű mélyzöld szemei, hogy az egész összhatás vonzóvá teszi. Mindig vannak női..

Szóval meg kéne már tanulni, hogy nem csak a külső alapján kell ítélkezni, mert lehet ami neked ronda az másnak szép.

2017. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát nem tudom

Csak olyan párokat láttam akik szépek, még nem láttam olyat hogy egy szép csajnak ronda barátja van, csak ezért mondom ezt.

Egy fullos kis csajszi akinek jó mellei, feszes popsija van csak szép barátja lehet, még nem láttam máshogy

2017. júl. 18. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmasak és gyerekesek vagytok. És végtelenül buták, attól mert vki jól néz ki, még ugyan olyan ember, nők között is van sok nemszép, attól lehet jó élete, párja, a szépnek meg keserű élete.

Elég szánalmasak a mai fiatal kamasz lányok, azt hiszik ha folyton foglalkoznak magukkal, qvaként öltöznek, viselkednek, lenézik a másikat, majd ettől irigykedni fognak rájuk, a fiúknak arra jó, hogy megdugja, a többi nő meg leutánozza egymást, amitől tiszta nevetségesek vagytok.

2017. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy egy hergelő kamukérdés,vagy iszonyatosan buta vagy.
2017. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy társfüggő idióta vagy, aki miután kiül a parkba, van olyan pofátlan, hogy néz más embereket. Utálom az ilyen felszínes embert, ha kiülsz parkba azért ülsz ki, hogy a saját dolgaidról beszélgess. Mellesleg rengeteg mindenkinek nem kell senki, egyszerűen jól érzik magukat egyedül.
2017. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyúrós mácsó negyvenes IQ val , te vagy?
2017. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!