Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az egyik baratnom borotvalja...

Az egyik baratnom borotvalja a labat es pottyos lett . A masik baratnom pedig eleteben egyszer le gyantazta es neki is olyan pottyos lett. Ez mi?

Figyelt kérdés
A kerdesem az hogy ez mitol van ???

2017. júl. 31. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
A borotva nem valami hatékony, azért pattogzik ki. Gyantázás után fertőtleníteni kell, esetleg balzsammal bekenni 1-2napig akkor nem fog.
2017. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Gyantáról nem tudok nyilatkozni, de a másik barátnőd vagy nem rakott a lábára semmit, csak simán lehúzta vagy túl sokszor használta már a borotvát, esetleg rosszfajta borotvát vett.Nekem is volt, hogy olcsóbb fajtát vettünk, és olyan volt, mintha felszedné az egész bőrömet is...
2017. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
A borotvától azért pattogzik ki mert túl sűrűn vagy túl régi vagy rossz minőségű borotvát használt. Gyanta után meg természetes hogy kipattogzik. Nekem is ki szokott pattogni a bőröm. Késő délután szoktam magam gyantázni és utána sehova se megyek aznap. Másnap reggel már rövidgatyába megyek mindenhova!
2017. aug. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!