Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok egy 15 éves fiu borotvá...

Lányok egy 15 éves fiu borotválja/gyantáztassa a honalj szőrét most h jön a strandszezon?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat leszünk kint a Balatonon idén nyáron és sok lánytól hallottam h undorito ha egy fiunak honaljszőre van...ez igaz? Igazából velem egyidős lányok válaszára vagyok elsősorban kíváncsi...

2016. jún. 17. 09:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

Szia :)

Az a baj hogy a 15 éves kislányok nem is tudnának h*lyébben gondolkodni xd (tisztelet a kivételnek)

De azt vettem észre hogy ennek a korosztálynak az undi díszb*zik jönnek be

Hidd el idősebb korosztálynál már mindenki pont lesz*rja az ilyen apróságokat :) vagy legalábbis nem foglalkoznak vele ennyit

Max a saját pasijával mindenki megbeszéli hogy kinek mi jön be

Én azt mondom hogy egy igazi férfi tegye rendbe magát ott lent =D a többit hagyja

Ahogy érzed :) ha ennyire számít a csajok véleménye akik leírásod alapján nem a visszahúzódó cuki havercsajok kategória hanem inkább a nagyszájúbb, osztály menő csajai kategória akkor borotváld le

Ha borotválod viszonylag hamar visszanő ha mégsem szeretnéd hogy csupasz legyél =D

Remélem nem hatott negatívan az írásom

Tényleg sajnállak, mert én utáltam amikor ennyi idős voltam

De egyre könnyebb lesz :)

2016. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%

Szia!Nekem szemely szerint jobban tetszik ha egy fiu honalja nem szoros.A laba nem erdekel az mar nekem is sok ha azt borotvalja stb..De ezt te dontod el ha te ugy erzed magad jobban akkor csinald:) Mindenkinek mas jon be

14/L

2016. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem borotválja magát egy fiú! a hónalján,melkasán és lábán is! 18L Undorodok a szőrös pasiktól.
2016. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%
Én idősebb csaj vagyok nálad jó pár évvel de a lényeg az hogy mindenképp szedd le mert nagyon gustustalan a szőrős hónalj a strand szezonba!
2016. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%
Igen. :)
2016. jún. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
A szőr természetes, semmi zavaró nincs rajta. Felesleges szőrteleníteni.
2016. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

Borotválja a LÁBÁT egy FÉRFI?????? XDXDXD

Nevetséges vagy

És szedje a szemöldökét, csináltasson műkörmöt, járjon szoliba is igaz?

Szerintem az alap hogy "OTT" rendbe van téve a pasi szőre, az kell

De hogy máshol meghagyja e vagy nem az mindenkinek legyen a saját döntése

Vagy esetleg ha van párja akkor vele egyeztessen

De aki emiatt ítél meg/el hogy van e hónalj szőröd vagy nincs az h*lye

Hozzáteszem én sem szeretem a full bunda pasikat, de ha vki szőrös nem itélem el xd csak nem tartom pontenciális pasijelöltnek és kész

2016. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem te vagy a nevetséges! Ha egy lánytól elvárják,hogy borotválja a lábát,akkor a fiúktól is el lehet! Antifeminizmus!
2016. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
15%
#8-as egyetértek veled!!Szerencsére azért vannak olyan fiúk akik szőrtelenítik magukat.Személy szerint nekem is a borotvált férfiak jönnek be,engem taszít ha egy fiú szőrös.
2016. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
84%
Nekem jobban tetszik ha borotválja a hónalját de ha nem az sem gond😊
2016. jún. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!