Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön a homokóra...

Fiúk! Nektek bejön a homokóra alkat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem ilyen alakom van, vagyis nagy a mellem és a fenekem, viszont a derekam vékony. A combom is vastag(abb), a csípőm pedig széles, csak a hasam "szép" lapos.

Sok visszajelzést kaptam már a fiuktól, és a legtöbbnek tetszett, de azért volt pár beszólás is... Ez engem eléggé bánt ilyenkor, így minden nyáron fogyózok is egy kicsit. Most csinálom már 3 hete, de ahogy nézem, ugyanúgy csak a derekam lett még vékonyabb, ami már alapból is az. Ez azt jelentheti, hogy örökre ilyen maradok... A kérdésem az lenne, hogy mondja meg mindenki őszintén, ez a dolog mennyire vonzó nektek? :/



2017. aug. 5. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Látni kellene.
2017. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Na igen, egy kép nem ártana...


Linkelj hasonlót, ha nem szeretnéd ide rakni a képed.

2017. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

igen tetszik a homokóra alkat

viszont az, hogy te ennyire önbizalom hiányos vagy az lehet lelombozó, hidd el szép vagy, szexi vagy, vonzó vagy!


24F

2017. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Alapvetően tetszik, bejön! De látni kellene!

Tegyél fel bikinis képet arc nélkül!

2017. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A homokóra a legszebb alak. Ne hogyózz, hanem edzz! Válassz olyan mozgásformát, ami a fenekedre és a combodra koncentrál, és így tudsz javítani az esetleges hibákon. A fogyó csak az alapból is könnyen fogyni tudó testrészeidről szedi le a felesleget.
2017. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bejön sőt a homokóra jön be legjobban. Formáld magad, izmosodj, hogy tónusos legyél. És egy arc nélküli bikinis képet megköszönnék.
2017. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Küldtem képet privátba mindenkinek aki kért.
2017. aug. 5. 20:33
 8/16 anonim válasza:
küldhetsz nekem is képet, szívesen elmondom a véleményem
2017. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
küldehetsz képet irtam privit is!:)
2017. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is homokóra alkatom van. Ez azt jelenti, hogy 55 kilósan is 90-es csípőm meg mellem van, ez nem megy lejjebb. Ahogy a combom meg a karom is vastag. Nagyon tudni kell öltözködni hozzá sajnos, mert a legtöbb ruha a fiús, modell alkaton áll csak jól. Mindig emeld ki a derekad (mondjuk övvel), viselj megfelelő méretű, jól tartó melltartót, ajánlom még a push up gatyákat is (fiúknak: nem, nincs benne szivacs, ez szimplán egy varrásfajta), váll nélküli (de semmiképp se ujjatlan!) felsőket. Engem munkában, munkaruhában mindig megszólnak, hogy milyen kövér vagyok (65 kg), de ha kicsípem magam, hirtelen mások a visszajelzések... Plusz az edzés, diéta tényleg szuper fontos (életmódváltás lenne a legjobb).
2017. aug. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!