Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy hívják azt a modell...

Hogy hívják azt a modell típust, amilyen pl. Kylie Jenner, Kim Kardashian?

Figyelt kérdés

Tévedés ne essék, irtózom az említett két személytől és "munkásságától", de komolyan elgondolkoztam, hogy szeretnék fotó-/karaktermodellkedni.

Ami a legtipikusabb, hogy kifejezetten alacsony vagyok, de azt hallottam, hogy a fotómodelleknél ez nem számít.

Nem vagyok csont sovány, viszont "plus size"- azaz duci sem vagyok.

Elég "historikus" alkatú nő vagyok - karcsú a derekam, viszont nagyon nagy melleim vannak (70/E) és a csípőm is széles.

De nem is mutatnék be annyira szívesen fastfashion trendeket, inkább egy steampunk, reneszánsz, barokk vonalat közelítenék meg szívesen.

Ilyenre hol van lehetőség? Vagy a 155 centimmel itt sem mennék semmire?



2017. máj. 1. 10:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán létezik olyan, hogy "historical model"?
2017. máj. 1. 10:50
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ők celebek, ha nem lennének ismertek, akkor Kim egyáltalán nem lehetne modell, max. meztelenül valami férfi magazinban. Bár róla egyébként is általában csak ilyen képek készülnek :)
2017. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Hogy milyen modelltípusnak hívják arról fogalmam sincs, de én az alacsony, nagyon nagy mellű lányokat leginkább álmaim nőjének szoktam:) Viszont modellnek tudtommal a ronda deszkákat szokták választani, hogy ne vonják el a figyelmet a ruhákról.
2017. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
instagram modell :D
2017. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Nincs olyan, hogy fotómodell, ha alacsony vagy nem leszel modell.
2017. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

A modell az,aki vagy fashion vagy commercial vonalon dolgozik. Lanyoknal az elvaras a legalabb 173 centis magassag,nagyon vekony testalkat.

Szerintem erzed,hogy mi az utolso ket kerdesedre a valasz.

2017. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
kirakat r.banc.
2017. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

70/E-t nem nevezném egyáltalán nagyon nagynak, még ha a normális fehérnemű márkák pl Triumph méretét vesszük alapul.


Egy intimissimi vagy women secretben pl nagy mellre nem is kapsz melltartót - nem tudom, ott van e egyáltalán E kosár...mert nálam ezek kizártak.


Esetleg az alacsony termeted miatt tűnnek nagynak.


Sok sikert a modellkedéshez, ha kitartóan keresgélsz, biztos megtalálod a megfelelő ügynökséget! :) Szerintem ilyen arányokkal kellene fehérneműket reklámozni.


Marom magam az olyan képen, hogy melltartót reklámoz és melle alig...

2017. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül ügynökség, bár vannak ügynökségek, akik foglakoznak ilyesmivel, commercial model kategóriával. Tudsz azonban freelance modell is lenni. Fotós-modelles oldalakon keress fotósokat, akik TFP, TFCD fotózásokat vállalnak, készíts velük képeket, építs belőlük egy jó portfoliót, aztán tedd fel magad modelles oldalakra, mint amilyen pl. a ModelMayhem. Külföldön különösen keresettek a karakter modellek, tehát ha szeretnél rendes pénzt keresni vele, érdemesebb nemzetközi irányba orientálódni. :)

A Kardashian-Jenner lányok celebek, ahhoz a modellkedéshez, amit ők csinálnak gazdag szülők, vagy hírnév kell.

2017. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Az, hogy a commercial modellek alacsonyabbak, az nem azt jelenti, hogy 150-160 centisek, hanem mondjuk 170 esetleg. :D
2017. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!