Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a testalkat...

Szerintetek ez a testalkat "macis"? Képek lent.

Figyelt kérdés

Már fogytam egy csomót, de szerintem még mindig gusztustalanul nézeki ki.

Persze mindenki azt mondja, hogy ez nem igaz, de csak udvariasságból.

Szóval most őszinte véleményekre lennék kívácsi.

Köszi! 18/F


[link]


[link]


[link]


[link]


2017. aug. 7. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
jó lesz ez! :) már csak edzeni kell, vagyis szálkásodni/izmosodnibés minden jó lesz!
2017. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Az a baj, hogy izom nincs. Szerintem.
2017. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
75%
A csípőd olyan, mint egy nőé.
2017. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
macis egyáltalán nem vagy, sőt. csak nincs semmi izmod, ha tovább fogysz csak jobban összeesel. kezdj el edzeni hogy valami alakod is legyen.
2017. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, a csípőmmel nem sok mindent tudok kezdeni... Tervezek elmennie egy endokrinológushoz, mert szerintem ez valami hormonzavar lehet.

Az súlyzós edzéssel az baj, hogy nem az én sportom. Inkább a futás és hasonló kardiók. Meghát próbáltam is. 3 hónap alatt egyáltalán a leges-legkisebb változás sem látszott, így nem folytattam. Kitartóan pedig biztos nem tudnám csinálni, mert nem szeretem.

2017. aug. 7. 10:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lennél macis???? A macis az erős, nagydarab.

Te már tök vékony vagy. Nem kell tovább fogynod.

Azt hittem, a testképzavar inkább a lányokra jellemező

2017. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem hormonzavarod van, hanem testképzavarod. A macistól nagyon messze vagy. Konkrétan egy 14 éves vékony kisfiúnak látszol.

A csípőd pedig nem nőies. Aki szerint ez az, az még nem nagyon látott nőt :D

2017. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azért a vékony erős túlzás. xD

És biztosan nincs testképzavarom, szerintem csak reálisan látom magam.

De köszi! :)

2017. aug. 7. 10:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy túrót vagy "macis", ezt gyorsan verd ki a fejedből! Nem pszichológus kell neked, hanem egy önbizalom tuning - és szálkásítás, ha jobban akarsz kinézni!
2017. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogynod kell, hanem izmosodnod, ahogy mások is írták. Azért tűnsz puhának és zsírosnak, mert nem vagy izmos, ez tűnik szerintem lányosnak is. Nem tudom milyen étrenddel fogytál, lehet hogy amiatt sem ment a súlyzós edzés. Jó a kardió is, csak az tovább tart, de valami értelmes étrend mindenképp kell, anélkül ha fogysz is, ugyanilyen puha maradsz, és az tényleg egy öngerjesztő folyamat tud lenni, amikor az ember csak fogy, de még mindig nem azt látja a tükörben, amit szeretne.
2017. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!