Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek milyen a vékony,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen a vékony, átlagos, sportos és kigyúrt testalkat?

Figyelt kérdés

Ha nem értetek egyet velem, mutassatok képet, hogy ti hogyan látjátok, vagy írjátok le, hogy egy kép inkább másik kategória.


-vékony:


1.

[link]


2.

[link]


-átlagos:


3.

[link]


4. [link]


5. [link]


-sportos:


6.

[link]



7.

[link]


8.

[link]


-kigyúrt:


9.

[link]


10.

[link]


11.

[link]



2016. jún. 23. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ami neked átlagos, az nekem inkább sportos és a sportos inkább kigyúrt, bár ez csak az én véleményem. :)
2016. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ami az átlagos, az a sportos, ami a sportos az a kigyúrt,

ami neked a kigyúrt, az meg a fúj.


Hetero vagyok amúgy.

2016. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
a 9-10es közt voltam valahol 4éve.. amikor testépitő voltam..de miota erőemelés és strongman el foglalkozom jött fel rá plussz is..
2016. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos az a sportos szerintem is, az átlagoson nem látszanak ennyire az izmok.
2016. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De akkor milyen az átlagos?
2016. jún. 23. 22:06
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

végre valami jó is van :DDD

ezért már megérte feljönni :)

egyetértek veled nagyon jó képek főleg sportostól lefele :D

2016. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek egyet. Menj fel netre, és írd be, hogy average male body. Rögtön kiadja az "eredeti" normál testalkatot. Itt inkább az a baj veled, hogy neked csak a vékony/izmos típus jön be, és semmi egyéb.:)
2016. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az átlagos az sokkal fedettebb, zsírosabb forma.

A kigyúrtakat nem tudom, miért kell szidni - én sem szólok le senkit, aki attól kevesebb, csak mert nekem nem jön be. -.-

2016. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igazatok van; az átlagos elég tág fogalom. Jelentheti azt, ami a mai társadalomban a férfiakra általában jellemző alkat. Olyan férfiak, akik pocakosak, lustaság és mozgáshiány miatt kialakult, zsírosabb alkatúak, nem túl izmosak, vagy legalábbis nem látszik annyira rajtuk. Én inkább az egészséges táplálkozású és életvitelűekre gondoltam, akik a minimum mozgásnál/sportnál többet nem végeznek, nagyon vékonyak, de nem is kifejezetten izmosak. És ez az alkat inkább a napi fizikai munkától, és nem a kondizástól alakult ki.


Ti mit gondoltok?


Amúgy az, hogy nekem melyik alkat tetszik, az most lényegtelen.

2016. jún. 23. 22:41
 10/15 A kérdező kommentje:
*nem vékonyak
2016. jún. 23. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!