Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok olyan férfi parfümöket...

Tudtok olyan férfi parfümöket mondani, amiknek egész nap kitart az illata, mint pl. a Police-től a To Be Or Not To Be? 22/F

Figyelt kérdés

Van jelenleg 4 üveg parfümöm:

Egy 50 ml-s To Be Or Not To Be a Police-től, ami egész nap kitart

Egy 75 ml-s Dolce Vita a Giordani Gold-tól, aminek bár erős az illata, mégse tart olyan sokáig

Egy 100 ml-s Team Five az Adidas-tól, és egy 75 ml-s Quantium az Avon-tól, amik bár jó illatúak, 2-3 óra alatt nem lehet érezni, hogy felvittem őket. Ár szempontjából rugalmas vagyok, köszönöm előre is a hasznos tippeket!



2017. aug. 7. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Guy laroche drakkar noir: amit tudni kell róla az az hogy nagyon különleges illata van,férfias de szó szerint olyan férfias ha egy nő ezt használná akkor vagy bisexuális vagy lezbi a nő... Szóval NAGYON férfias,Nem az a tipikus édeskés...Régebben nagyon híres parfüm volt.. ma már nem igazán ismerik.. De hidd el annál jobb.. Mindenkin csak Axe Adidas,Puma,Bvlgari,Hugo Boss,Paco Rabanne van.. mindenki az ilyeneket ismeri.. Na most te ha megveszed a Drakkar noirt akkor az első gondolatod az lesz hogy Még ilyen parfümöt nem éreztem Soha!..azért is írtam hogy különleges.. Fekete Dobozban van,és fekete maga az üveg is.. (majd nézd meg a neten) Amit még tudni kell a legfontosabb: Nem szabad belőle sokat tenni magadra mert annyira erőteljes.. én most vettem megint 100ml-set és azt kell hogy mondjam (írom) 1 fújás a csuklóra és simán 8-9órát érezni fogod.. De ez csak 1 fújás a csuklóra.. Ha a másikra is teszel és a nyakad részére hidd el szinte reggeltől estig megérzed.. Csak ne vidd túlzásba mert olyan erős tud lenni hogy az már orrfacsaró.. Szóval Drakkar Noir és mária jobb 😂 Csak ajánlani tudom :)
2017. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon köszönöm! Szeretem az egyedi árut, szóval ez a komment telitalálat. Kár, hogy egynél több zöld kezet nem tudok küldeni! 😀
2017. aug. 31. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Felsorolok párat különböző árkategóriákban:

Drágábbak:

-Dolce & Gabbana The One

-Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme

-Armani Code Profumo

-Chanel Bleu de Chanel

-Prada L'homme (Kedvencem)

-Dior Sauvage

-Armani Acqua di Gio Profumo


Középkategóriásak árban:

-Hugo Boss Boss Bottled Intense

-Bvlgari Aqva Amara

-Thierry Mugler A*Men Pure Malt

-Versace Eros

-Versace Dylan Blue

-Azzaro Wanted By Azzaro


Alacsony árkategóriájú:

-Perry Ellis 360° Red(ne tévesszen meg az üveg, ez egy férfi parfüm)

-Salvatore Ferragamo F Black

-Azzaro Chrome

-Mont Blanc Individuel

-Versace Eau Fraiche


Remélem tudtam segíteni! :)

2017. szept. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. szept. 6. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Fujj!
2019. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!