Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez normális? (füllyukasztás)

Ez normális? (füllyukasztás)

Figyelt kérdés
Két napja lyukasztották ki a fülem még két helyen. Ez úgy néz ki, hogy az eredeti lyuk a fülcimpám középen van, majd tőle kb. 4mm- re egy újabb, és egy harmadik, tőle még 4 mm- re a fülcimpámon, a fülem külső széle felé haladva, de lehet, hogy érint porcot már. A problémám az, hogy a feljebb lévő fülbevalóm még mindig fáj. A középen lévő új, már nem igazán, de a felső annyira, hogy nem tudok azon az oldalamon feküdni. Nem piros, dúzzadt még egyelőre, csak azután, ha forgatom, ahogy mondták. Szerintetek ez normális, hogy még mindig fáj? Vagy már begyulladt? Mit ajánlotok, hogy csökkentsem a fájdalmat/ gyulladást? Remélem nagyjából érthetően leírtam.

2017. aug. 9. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Porc gyógyulási ideje 3-6 hónap, ha lövetted és nem szúrattad, akkor akár 1 év is.

Octenisept a gyulladás megelőzésére

2017. aug. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Velem szintén ez volt még 2 éve,mikor mindkét fülembe megkaptam a harmadik lyukat.Jócskán megszenvedtem az egyikkel,visszagondolva inkább szedtem volna ki.Azóta sem cserélgetem sűrűn,mert fájdalmas és viszonylag hosszú procedúra.


Azt mondom,hogy ha te ott rossznak érzed és nem szívesen "folytatnád",akkor szedd ki és később próbálkozz újra...

2017. aug. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
vagy szedd ki ott vagy pedig használj kamillateás borogatást és fertőtlenítsd minden nap legalább kétszer bár ezt biztos mondta aki csinálta neked
2017. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam kivenni, hogy megtisztítsam, és fertőtlenítsem, de feldagadt, és így nagyon nehezen fértem hozzá. Megpróbáltam kiszedni, de hihetetlenül fájt, ezért megcsúszott a kezem, és vérezni kezdett. Borogattam, kenegettem, kicsit kilazult a végén lévő kis rögzítő fém, de kiszedni nem tudtam. Fáj, és rá is van szorulva az a kis fém cucc. Nem tudom most mit csináljak, nem merek próbálkozni.
2017. aug. 15. 21:58
 5/5 anonim válasza:
Nekem egy éve lett lövetve helix-em utána jöttem rá hogy csak szúrni szabad :D soha de soha ne lövess porcba mert nagyon megbánod, én sem tudtam azon a felemen feküdni pár hónapig, borzasztó volt. Én mindig fertőtlenítettem és framykoin kenőcsöt használtam. Be fog gyógyulni csak ki kell várni, és nekem még itt ott most is érzékeny :D és kb olyan 3 hónap után cseréltem ki az ékszert
2017. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!