Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van vkinek ötlete h melyik a...

Van vkinek ötlete h melyik a legjobb fogkrém? (pl. : colgate . ) Meg a szódabikarbóna az fehéríti a fogat vagy csak rontja? [pls. Normális válaszokat] 13|L

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:

signalból a világoskékcsikosat használom,nem tul erősen mentolos,ezt szerettem meg...lehet hogy nem a legerősebb,de utálom a tulerős mentolost

utána meg szájvizet is használok,szintén gyengén mentolosat


szódabikarbónát sosem próbáltam,de ha nem naponta csinálod,nem árthat

2010. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszike:):)

ak kiprobálom a signált:D

2010. máj. 24. 08:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint a szódabikarbóna gyakori használata árt a fogínynek. Nem vagyok ebben teljesen biztos, de azért vigyázni kell! Am tényleg kifehéríti a fogakat. :)
2010. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Colgate - White now. A szódabikarbóna fehéríti, és nem káros, AKKOR ha egy héten egyszer használod. : -)
2010. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszike;)
2010. máj. 24. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Colgate-t nem használok, mert állatokon tesztelik, de egyéb tekintetben sem jön be. A fehérítős fogkrémek többsége semmirevaló, legalábbis sztem. A szódabikarbónás megoldás jó, viszont ne használd többször heti 1nél, mert tönkreteszi a fogzománcodat. Most Vademecum-ot használok, aloeverásat, mert vérezni szokott az ínyem. Nekem ez vált be.;)
2010. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Signal-Daly white(nemtom pontosan h kell írni).Nekem ez bevállt!
2010. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!