Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet? Ki kellett...

Mennyibe kerülhet? Ki kellett húzni az eggyik fogamat majdnem legelöl mert evés közve letört egy pici belőlle. A röntgen azt mutatta hogy kettő tört az egész úgy ahogy van és ki kelett húzni.

Figyelt kérdés
18 éves diák vagyok, 1 darab fog pótlása mennyibe kerülhet számomra? valami kedvezmény járna esetleg hogy még diák vagyok?
2017. aug. 9. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

miért nem kérdezted meg a dokit, ha már ugyis ott voltál? mik a lépések, mennyibe kerül, meg ami érdekel...


nem tudom pontosan, hogy a tb általi fogorvosnál mikért kell fizetni és mikért nem. szerintem a fog pótlásért kell.


én ahány fogászati rendelőben jártam, sehol nem láttam (kivéve a fogszabályzásnál) külön kiírva diák-árlistát.

az ára sokmindentől függ. vidéken, kisebb városokban általában olcsóbb, mint budapesten... nálunk pl. vidéken magánrendelésen 8.000 ft a fogtömés, míg pesten vagy egerben 10.000-20.000 ft között mozog a tömés.


hívd fel a dokit, el fogják mondani...

2017. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerinted nem kérdeztem a fogorvosom? Azért gondoltam azt hogy itt segíthet valaki. De tévedtem, én csak egy árra lettem volna kíváncsi nem arra hogy kioktassál! :)
2017. aug. 11. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!