Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a hónaljam alatti "húst"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Észrevettem hogy a hónaljam alatt van egy kis plusz "hús",és bikiniben nagyon csúnya vagyis nekem feltűnő és nem tetszik így az összhatás :(

Nem is az hogy másnak tetsszek,először inkább magamnak akarok.(de persze benne van a pakliban az is hogy ne nézzenek meg emiatt)

Strandidő van,szóval valaki küldene valami tippet hogy tudnám eltüntetni?

Nagyon feltűnő? :(

Próbálgattam strandon feljebb húzni a fürdőruhát,de néha már nem is érdekelt,el is felejtettem

Szeretnék új fürdőruhát venni,lehetőleg olyat ami jobban takarja ezt a részt :/

Erről van szó: [link]

Kérlek csak segítő válaszokat írjatok :)

Előre is köszi a válaszokat!

14/L


2017. aug. 10. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Szimplán kicsi már rád a fürdőruha
2017. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Kicsi a ruha :)
2017. aug. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor majd megpróbálok valami nagyobbat venni :) Egyébként ruha nélkül is látszik de egy kicsit,gondolom a ruha lenyomja így még jobban :/ Erre egyébként nem is gondoltam :D
2017. aug. 11. 08:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van, pedig abszolút nem vagyok túlsúlyos. Nekem a tartásom miatt van, előre van esve a válam. Ha kihúzom magam "normálisra" akkor eltűnik, sőt még úgy is néz ki mintha mellizom lenne. :DD


19F

2017. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok túlsúlyos,sőt..

Én is megnéztem milyen ha kihúzom magam,és így már alig látszódik :O Bár azt tudtam hogy nincs egyenes tartásom,de akkor majd most javítok rajta

2017. aug. 11. 08:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia ! En lany vagyok 183 cm es 59kg szoval nem vagyok elhizva de nekem a tiednel sokkal jobban latszik. Es ehhez meg nincs is mellem... Nekem edzo azt mondta ha sok fekvo tamaszt csinalok meg mellkasbol kinyomasokat sulyzoval akkor el fog tunni az egesz:)
2017. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi,akkor ezeket majd elkezdem :)
2017. aug. 12. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!