Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a hónaljam elülső részén lévő "hájat"?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 50 kg. Soha nem voltam túlsúlyos, vékony lábak, körte alak, szélesebb csípő, a melleim átlagosak de a hónaljhájam az őrületbe kerget!!! Nem tudok ujjatlan felsőket viselni, és elég undorítóan néz ki. Milyen gyakorlatokkal lehet eltüntetni? Segítsetek, mik a tapasztalatok??

2013. ápr. 25. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sajnos nincs helyi zsírégetés, tehát nem tudsz célzottan csak egy helyről fogyni. Ezt nem lehet irányítani. Genetikailag eldöntött, hogy ki, honnan, milyen ütemben tud zsírt leadni. Szálkásító diétával és edzéssel tudnál fogyni, de akkor máshonnan is menne le.

Szóval nincsenek helyi fogyasztó gyakorlatok.

2013. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele sajnos :( csak gondoltam hátha-háátha mégis valaki... Egyébként ha fekvőtámaszozok, tárogatok, akkor lehet,hogy eltudnék érni valami változást,nem? vagy vannak ilyen kis eszközök, a narancsbőr ellen, masszírozó golyósak, azok nem válnának be?

végső esetben azt hiszem megbeszélem édesanyámmal,hogy szülessek meg újra, lehet hogy sikerülnék hónaljháj nélkül!

2013. ápr. 25. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Hátha valaki? Aki ilyet mondana, hogy lehetséges helyi gyakorlattal zsírt leadni az óhajtott területről, az nem értene hozzá.:)

De attól még jó az edzés amit írtál, mert izomnövelés az viszont lehetséges, így feszesebb lennél.

2013. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát rendben. Köszönöm! mindent megpróbálok a cél érdekében.
2013. ápr. 25. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!