Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Oldalról rettentő csúnya a...

Oldalról rettentő csúnya a fejem/arcom, de ha felhozom bárkinek a témát azt mondja, hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés

Előlről még oké, talán nem vagyok elviselhetetlen, de oldalról nagyon csúnyának tartom magam. Ha bárkinek mondom, mindig lekoptat azzal, hogy szép vagyok hagyjam ezt a hülyeséget. Csak nem akarják azt mondani, hogy igazam van vagy tényleg én reagálom túl? Vagy figyelembe sem kéne vennem, hogy nézek ki oldalról és hagynom az egészet?

Ha lefotózom vagy a tükörből próbálom nézni, mindig rosszul érzem magam miatta. Alapból nincs túl sok önbizalmam, de ez mégjobban lerontja a magamról alkotott véleményemet. :( Én úgy látom, hogy nagy az orrom és teljesen egyenesen jön le, az állam pedig túl kerek, és bentebb is van az alsó állkapcsom, majdnem olyan fejem van, mint egy anime karakternek, csak sokkalta csúnyább. :((

16/L



2017. aug. 14. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt azon van a hangsúly, hogy te nap, mint nap látod magad, ezért a vonásaidat megszokod, egy új ismerős teljesen másként lát téged. Plusz az ember nagyon önkritikus.
2017. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Úgy látszik útban vagy a diliház felé, csakhogy azokat már felszámolták.
2017. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, te megmondanád valakinek, hogy ő ronda, mint a bűn ? A legtöbb ember nem. Főleg, ha ismerős, rokon kérdi. Én is mondtam már egy terhes ismerősnek, hogy ugyan nem hízott sokat, pedig egy kan disznó is megirigyelné a súlyát. Az ember nem akar konfliktust, síró, depis embert vígasztalni.
2017. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat
2017. aug. 14. 19:41
 5/5 anonim válasza:
A leírás alapján az én arcom is hasonló, de bizonyos szögekből egész jól tudom fotózni magam :) ráadásul a legtöbben úgysem oldalról látnak, elölről meg biztos szép arcod van!
2017. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!