Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire megbízhat...

Szerintetek mennyire megbízható a fjallraven kanken taska? Illetve mennyit bírhat kb? Könyvet raknék bele.

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem jött be, kicsi volt, kényelmetlen. Csak fel van kapva
2017. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2017. aug. 15. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egy mezei Nike táskát hordok, sima fekete, van egy kis logó rajta. Még Auchan-ban vettem tanévkezdés előtt. Amit kapott ez a táska, mindenhova ezt viszem, konkrétan szétpakolom hetente kétszer, 6-7 éve szolgál. Annyi baja lett ennyi idő alatt, hogy az első fakban ilyen nem tudom milyen anyag van, az kezd hámlani, de kívülről semmi nem látszik. Pántok vége megfoszlott, de ezt a felesleget levágtam, leégettem szintén nem látszik. Az oldalán lett egy apró 3mm-s lyuk, lehet ott megkopott az anyag... Évente egyszer szoktam gépben kimosni, nagyon nem kopott, sőt szerintem semmit... Nem sztárolni akarom ezt a táskát, de kőkemény 6 ezer forint volt. :D

Ha tényleg funkcióban is jó táskát akarsz, vegyél Samsonite-ot...

2018. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!