Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A röpis csajok milyen gyakorla...

A röpis csajok milyen gyakorlatokat csinálnak, hogy olyan jó fenekük van?

Figyelt kérdés

2017. aug. 17. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kívül álló vagyok, ezért csak tippelek, de szerintem nem edzenek külön a fenekükre.

Szerintem erősítő edzést csinálnak az egész testükre.

2017. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, az egész testünkre edzünk. Amúgy meg, nem minden röpis csajnak van jó feneke. A tévében is láttam már kevésbé jót, és nálunk, a csapatban is van olyan, aki elég lapos elől-hátul. Egy röpis csaj
2017. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én röpizek és sztm azért mert az alapállás (aki nem tudja nézzen utána mert nem tudom elmagyarázni milyen az alapállás) alapból “szép” fenekeket csinál mert az pont erositi a fenket de am edzesen nem edzunk kulon erre
2018. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden alkarérintésbe bele kell guggolni, hogy ki tudd emelni a labdát, azaz, hogy íves labdát adj a másik játékosnak (pl. a feladónak). Sőt, alapból így várjuk a labdát, hajlított lábbal, kissé előre dőlve, előre nyújtott karokkal, mert így gyorsabban tudunk reagálni. Illetve a felugrásokhoz (ütés/blokkolás) is kell lábmunka, úgyhogy azért az is hozzátesz a comb környékéhez.
2018. okt. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!