Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek tetszik az unikornis...

Nektek tetszik az unikornis haj? Készíttetnétek ilyet? www.manentail.com/files/2016/01/1. jpg

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék, de attól félek, hogy nem találok olyan fodrászt aki tapasztalt ennek a frizurának az elkészítésében.

2017. aug. 17. 18:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Itt van újra a link, de ha beírjátok a keresőbe, hogy unicorn hair, akkor még több találatot kaptok. [link]
2017. aug. 17. 18:29
 2/8 anonim válasza:
Ha fiatalabb lennék és ilyen szép hajam lenne, akkor egészen biztosan.
2017. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik, viszont ahh..

Ha nem jó a fodrász, csúnya lesz az átmenet.

Havonta kellene újrafesteni, de két hónap között is fura lehet a lenőtt festék.


Ha van pénzed, időd, energiád, akkor hajrá, mert nagyon jól néz ki! ;) :D

2017. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik.. ha nem lenne toredezett a hajam es hosszabb lenne megcsinaltatnam..
2017. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mirtiádész ***** válasza:
Nagyon jól néz ki. De ahhoz, hovy csináltassak össze kéne szednem a bátorságom, mert nem igazán az én stílusom...😅
2017. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tetszik és szép,de magamnak nem csináltatnám meg.
2017. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Képen és frissen a fodrásztól jövet nagyon szép de elég kétszer megmosni és oda a csoda. Ezek a pasztellszínek nagyon gyorsan kopnak és lehetetlen ugyanígy újrafesteni. Én inkább egyszínűre festeném, vagy maximum 2 színt átmenetesre, az fenntartható, persze idő- és pénzigényes.
2017. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik de nem csináltatnám meg. (Évek óta szìnes hajam van. Most két szìn van benne és nagyon nehéz kezelni)


A képen levő szìnek kb 2 mosás után nagyon megfakulnak, plusz nehéz újrafesteni ezt szépen. Sok féle szìn kell hozzá, egy db festék 3-6 ezer ft körül van, márkától függ. 2 hetente kellene vele fodrászhoz járni, ami nem lenne olcsó.

2017. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!