Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak azért tetszik mert én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért tetszik mert én nem jövök be neki?

Figyelt kérdés

Ahányszor megismerkedek egy fiúval mindig az lesz a vége, hogy többet kezd érezni irántam és ez engem nagyon idegesít. Viszont most megismertem egy fiút akinek nem jövök be csak jól elvagyunk. (még nem találkoztunk) Gondoltam na végre van olyan akivel csak haverok leszünk, erre elkezdtem érezni valami többet. Valószínű, hogy csak azért kezd tetszeni, mert nem tetszek neki?

16/L



2017. jan. 16. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem téged elhanyagolt apukád, vagy lehet hogy nem is élt veletek, nem is ismered. De valszeg nem jó a kapcsolatod vele. Ezért van az, hogy ezt látod példás csávó-viselkedésnek. És ezért van az, hogy neked ez jön be. Nem tudod befogadni, azt ha egy másik nemű emberke érzékenyen viselkedik, ezért csak azt tudod, akivel ilyen felszínesen jólérzitek magatokat.
2017. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az jön be neked, hogy természetesen viselkedik veled, nem rendeli alá magát, nem akar kiszolgálni, nem lesz a cseléded rögtön, nem lóg a füleden. Nem csinál úgy, mintha csak a barátod akarna lenni, miközben mást akar. Férfias marad, nem úgy mint a többi. Ha csak ennyi a történet, nem a te hibád. Keress egy pasit, akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak és férfi is tud maradni.
2017. jan. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!