Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik sulitáska legyen? FONTOS

Melyik sulitáska legyen? FONTOS

Figyelt kérdés

Idén megyek kilencedikbe, és nem tudom milyen sulitáskám legyen. Oldaltáska kilőve, mert így is gerincferdülésem van, nem akarok rátenni egy lapáttal. Néztünk Vans táskákat is, de eléggé "gagyinak" tűnt, mármint nem hiszem hogy túl sokáig bírná. Ez a két táskát néztem, szerintetek melyik legyen? Válaszokat előre is köszönöm!:)

[link]

[link]



2017. aug. 18. 00:47
 1/8 anonim válasza:
Amikor én mentem 9.be vettem egy vans táskát, most megyek 11.be és egy szakadás sincs rajta.😄 Annyira nem gagyik azok a Vansek. De ha már a kettő közül szeretnél választani,válaszd azt ami jobban megy a stílusodhoz.
2017. aug. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tamas0402 válasza:

Szia!

Egyértelműen a második táskára szavazok.

Mivel:

1. Az első táska nagyon sablonos, mindenki olyat hord semmi kreatívitás nincs benne.

2. A második táska sokkal egyedibb és menőbb.

2017. aug. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neked melyik tetszik. Mit számít mások véleménye. Majd pont a táskáddal lesz mindenki elfoglalva. Persze.
2017. aug. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Heavy Tools kislányos,igy én inkább az Adidast választanám.
2017. aug. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ezek közül az első jobban néz ki, de ahogy írták előttem is, jók a Vans táskák. Én is évek óta hordom az enyémet, úgyhogy ne félj olyat venni.
2017. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a második.
2017. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 9.-ota TAKATA Bridge style van JDM stilusú ( autó fanatikus vagyok ) most leszek végzős 11-es és semmi baja bírja a strapát :D

Álltalánosban volt oldal táskám hát.... kössz soha többet nekem nem vállt be a csomo cucc miatt

18F

2017. aug. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Heavy tools meg nem hasznaltam iskolaba de amikor mentunk nyaralni es abban vittem az osszes cuccomat (12/L) konkreten 3 tonna cucc.. siman elbirta es meg heky is volt benne..😂
2017. aug. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!