Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barna szemem van de kéket...

Barna szemem van de kéket szeretnék, meg lehet valahogy változtatni? Nem vagyok gazdag szóval többszázezres műtét nem lesz. Hogy változtassam? 15/f

Figyelt kérdés
2017. aug. 21. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szemed színét nem bírod megváltoztatni.

Vannak színes kontaktlencsék, ha veszel egy kéket és berakod magadnak akkor kék lesz a szemed, DE nagyon felismerhető, ha valakinek színes kontaktlencséje van :)

2017. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
A kontaktlencsén kívűl még meg lehet változtatni műtéttel, ahogy te is írtad, de az drága és baromság szerintem. Nekem kék szemem van, világos, de jobban tetszene a barna, szerintem szebb! :) Mások is gondoljáj még így, de személyes tapasztalat, hogy az embereknek általslában az kell, ami nincs.
2017. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A 2.válaszoló jól mondja. Szerintem, ha kék lenne a szemed akkor pont, hogy barnát szeretnél vagy zöldet. Lehet csak én látom így,de egyre több ember akar kék szemet csak azért, mert a legtöbbnek az tetszik vagy ritkaság.

Nekem zöldes barna szemem van, de nem tetszik, mert túl világos.A nagyon sötét barna vagy fekete szemek tetszenek a legjobban,de nem akarom megvaltoztatni olyanra, inkább elfogadom az eredetit.

2017. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Hozzáteszem, nekem se tetszik a kék, alapból akinek kék szeme van az számomra nem szimpatikus, olyan... Olyan... Furi... Barna szebb számomra... 22L
2017. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
En nem akarok bunko lenni, de mi a jo eletnek akarsz kek szemet? Hidd el, hogy nem tesz vonzobba egy fiut, es nem olyan ritka mint gondolnad.Sok lanyt ismerek akik inkabb a barnara buknak, sot olyat is ismerek, aki fel a kek szemuektol
2017. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Így vagy jó, ahogy vagy! :) Ilyen idősen mindenki szeretne a külsején változtatni, lányoknál klasszikus az akinek göndör haja van az egyeneset szeretne, akinek meg egyenes van, az göndört. Akik nagyon magasak azok mindent megtennének, hogy alacsonyabbak legyenek, a picikék meg alaposan megnyúlnának inkább. Ilyesmi ez nálad is, túl fogsz rajta lépni, simán el fogod fogadni magadat. Mellesleg a barna szem nagyon szép, barátságos, bizalmat gerjeszt másokban.


Üdv: Libra94

2017. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te vagy az papi? Nyugi már dolgozunk rajta

Charlie és Johnny Firpo

2018. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Idióta, inkább örülj a barna szemednek! Miért akar minden barna szemű kéket vagy zöldet? Nem vagytok normálisak! Én mindent megtennék azért, hogy barna szemem lehessen, de a fejletlen technológia miatt, még a mai napig nincs semmi ami ezt orvosolhatná… szégyen!
2023. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!