Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit mondjak a bőrgyógyásznak,...

Mit mondjak a bőrgyógyásznak, hogy levegyék az anyejegyeimet?

Figyelt kérdés
Van 6 csúnya anyajegyem, amik rettenetesen zavarnak, mert viszonylag nagyok és sötétek, szóval feltűnőek a fehér bőrömön. A bőrgyógyászaton viszont azt mondták, nincs baj velük, nem szedetik le. Magánrendelőben 35000Ft 1db anyajegy eltávolítása, erre nincs pénzem. :( Egész nyáron nem mertem strandra menni, annyira csúnyák. Az egyiket legutóbb direkt kikapartam, hogy levegyék, de annak sem lett olyan baja, hogy levegyék. Mit csináljak velük? Elfogadni már évek óta nem tudom.
2017. aug. 22. 02:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Kereshetsz másik bőrgyógyászt. Hátha ő hajlandó megelőző jelleggel leszedni. Vagy nincs más, gyűjtögetned kell a pénzt a magándokira. Leszedetheted egyesével is őket. Ha összejön a pénz egy műtétre, akkor elmész és leszedeted. Aztán gyűjtesz a következőre.
2017. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál már a vérehulló fecskefűvel? Természetes és hatásos. Szerintem pedig nyugodtan mehetsz strandra és akárhova. Másnak más baja van, van, aki alapból nem szép, és a tieid nem is fertőznek!
2017. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Forrasztó pákával próbáltad leégetni őket?

Nekem azzal sikerült a karomról jónéhányat elintézni és még csak nem is fertőződtek el mert a forróság fertőtlenít.

2017. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez a vérehulló fecskefű hogy működik? Még soha nem hallottam róla, de most rákerestem, viszont szemölcsökre ajánlják, nem anyajegyekre. Azokra is hatásos, nem okoz rákot?

2017. aug. 31. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj, inkább ne kisérletezzek otthon! Rossz hallgatni.:D


Keress másik börgyogyászt. Ilyen nincs, hogy akaratod ellenére nem veszik le. Vagy ha tényleg nem veszik le, akkor mondj elöször csak 3-at. Mondd, hogy rossz helyen van és zavar.


Én egyszer leutaztam Békéscsabára, mert ott ajánlottak egy jo börgyogyászt. Mivel magán, igy 6-8 ezer forintot kellett fizetni egy idöpont után + mégegyszer ennyit a kivágásért. Érdemes meggondolni, lehet, hogy a vonatjegy árával együtt is olcsobban jössz ki vidéken. Egyébként Dr. Bérczi Zsuzsannának hivják.

2017. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!