Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék arcilag erre a...

Hogyan tudnék arcilag erre a lányra jobban hasonlítani ha pl nincs műszempillám és barna szemem?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudjátok esetleg a nevét?



2017. aug. 23. 03:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Kontaktlencse, műszempilla, szájplasztika.

Ennyi. Más megoldás nincs.

2017. aug. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem leszek itt nagyon népszerű, de hidd el a segítő szándék vezérel. :) Miért szeretnél rá hasonlítani? Szerintem semmi különleges nincs benne, mi több, nagyon természetellenes. A szája, a szempillája, a szemöldöke, az egész arcbőre, egyszóval minden. Szépnek sem mondanám, persze a szépségről nem érdemes vitatkozni, kinek mi tetszik. Én csak annyit mondok, hogy ez mostanság nagyon tömeg kinézetnek számít, az egyéniséget sárba tiporja.


Hogy neked nincs műszempillád az csak nagyon jó dolog, hidd el nekem, a szemszíned pedig nem elsődleges, mindenképp lehet gyönyörű szemed.


Szerintem ha példaképek után kutatsz, valaki olyat keress aki jóval természetesebb. Sokkal nagyobb önbizalomról tesz tanúbizonyságot, ha valaki úgy tudja vállalni magát, ahogy vagy, semmi mesterkedés. Az önbizalom pedig szexi és egészséges dolog.


22/F

2017. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kontaktlencse, egy jó adag smink és csücsörítés.

de semmi különleges nincsen benne, és elárulom, hogy a fiúknak sem ez tetszik. vagy legalább is a nagy átlag a természetes szépséget szereti... :)

2017. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemáár.. Ez egy tipikus műnő....
2017. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!