Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nőjek még kb 10 centit?

Hogyan nőjek még kb 10 centit?

Figyelt kérdés

Most vagyok 158-9 cm, és eddig pont jó volt, de a napokban láttamegy velem egyidős lányt, aki magasabb volt 170 centinél, és olyan szép vékony volt! Gondoltam, én is ilyen akarok lenni. Sajnos úgy két éve nem nőttem, de erre van valami praktika, vagy sportgyakorlat?

14/L



2017. aug. 24. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Én 15 vagyok, és azt mondogatják nekem, hogy még nőhetek. Most 155 centi vagyok, és a nyár alatt nőttem 2 centit. Szóval ne add fel :)

Viszont attól, hogy magasabb leszel, nem feltétlen leszel az a csontszerkezetileg vékony alkatú lány. Ha széles a csípőd, lehetsz akármilyen magas, széles marad.

2017. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából vékony vagyok így is, de azt szeretném, ha magas is lennék mellé. Szerintem az olyan elegáns, vagy nem is tudom.^^ Remélem még növök.
2017. aug. 24. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz, szerintem is az. Remélem neked sikerül :)
2017. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hidd el teljesen, szívedből és akkor úgy lesz.
2017. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Hát azért a hittől még nem nőtt senki xddd

A gyerekek általában olyan magasra nőnek mint az anyjuk vagy az apjuk, ez attól függ kire hasonlítanak leginkább.

De a lányok többnyire olyan magasak mint az anyukájuk.

Néz meg anyudat milyen magas. Jó eséllyel te is ugyanolyan magas leszel felnőtt korodra.

2017. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nézd*
2017. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Komolyan azt hiszed, hogy csak akkor lehetsz szebb, ha magasabb leszel?

El kell keserítselek, de rengeteg nagyon csúnya lányt láttam már 170 fölött, míg 160, sőt 150 cm alatt is láttam hihetetlen gyönyörű, porcelánarcú, tökéletes alkatú nőket.


Az alkatodon dolgozhatsz. Válassz olyan edzésformát, ami testhez áll és örömmel csinálnád. Lehet, hogy néhány centit nősz is tőle, bár a lányoknál általában első menstruáció után lelassul a növekedés, és max. 2 évig nőnek még.

2017. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én 13 éves vagyok...169 cm és 46 kg elég vékony és nem szép. Szerintem jó a te magasságod,bármint megadnék hogy ne legyek ilyen magas!!
2018. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Pontosan 150cm vagyok nincs mitől félned engem is nagyon zavar bármit megadnék hogy egy 10-15cm-el nagyobb legyek.

15L

2018. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!