Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2017 PLS A frufru mennyi idő...

2017 PLS A frufru mennyi idő alatt nő 1 centit? Mit tegyek most ezzel a borzalommal?

Figyelt kérdés
Megkértem apámat vágja le a frufrumat, mivel legutóbb nagyon szépen le tudta, ill az évek során jó párszor. Erre most... nem egyenletes, szemöldököm felé ér, nem tudom se fel, se oldalra feltűzni mert akkor úgy nézek ki mint egy rossz bohóc. Azért akartam levágatni mert munkát szeretnék keresni és kell képet küldeni is és előnyösebben áll a frufru. De per pillanat úgy nézek ki mint egy óvodás és egy bohóc keveréke. -.-

2017. máj. 14. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hét kb
2017. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Őszinte részvétem.
2017. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 hónapon belül semmi se fogsz látszani! (azért írok 1 hónapot mert mindenkinek más ütemben nő a haja de ennyi idő alatt azért meg nő)
2017. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
nekem a frufrum 1 hónap alatt simán nő 2-3 centit, mert gyakran vágom. de amúgy miért nem próbálod meg megjavítani? annyira nem bonyolult
2017. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!