Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon sötét karikák vannak a...

Nagyon sötét karikák vannak a szemem alatt mit csináljak?

Figyelt kérdés

Genetikámból adódóan mélyebben űlnek a szemeim, és akármit ki próbáltam semmi nem segített rajta.De ha legalább csak kicsit volna sötét nem zavarna abszolútt, de olyan minta be húztak volna, nagyon ronda.Mit tanácsoltok?

19/f



2017. aug. 26. 13:52
 1/6 anonim válasza:

Alszol eleget?

Nem azt mondom hogy sminkeld ki magad, de ha van a bőrödhöz hasonlító korrektor, akkor kenj picit a szemed alá, és az ujjaddal oszlasd el.

2017. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Általában 7 órát alszom, bár nem vagyok túl jó alvó.Korrektort használnék, csak fiúként nem gáz?
2017. aug. 26. 13:59
 3/6 anonim válasza:
Épp ez a lényeg, hogy nem erősen kisminkeled magad, csak nyomsz egy kis korrektort az ujjadra, amit elkensz a szemed alatt. Nem fog látszódni.
2017. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne ülj annyit a számítógép előtt.

Igyál napi min 2 liter vizet.

Lehet, hogy vashiányod van.

Ki is pihened magad azalatt a 7 óra alatt?

2017. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!Nem vagyok mély alvó, tulajdonképpen mindenre fel kelek, szoval nem mondanám hogy ki alszom magam rendesen.
2017. aug. 26. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztosan genetika? Én lány vagyok, ugyanez a problémám.. de elmentem egy vérvételre, és kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, ennek a következménye a sötét karika. Érdemes kivizsgáltatni azért, én hónapokig abban a hitben voltam, hogy semmi bajom, csak ilyen vagyok.

21L

2017. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!