Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik rendszeresen hátizsákot...

Akik rendszeresen hátizsákot használtok mint női táska, nem féltek hogy kilopnak belőle valamit?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek az ilyen szép bőr női hátizsákok, de nem mertem sose ilyet hordani. Kozépiskolában is egy nagy kézitáskát használtam a suliba, de néha tényleg fáj ha nehéz. Vállon szoktam általában hordani őket pánttal. Most is egy kisebb táskám van amit lehet karon és vállon is hordani. Mindig a testem előtt tartom hogy szemmel tudjam tartani mert nagyon bizalmatlan vagyok.

Ha elképzelem hogy hátizsákom lenne, ami nagyon csinos persze de folyamat magam elé húznám hogy figyelhessem senki nem nyúl bele. De az meg elég hülyén néz ki és nincs is értelme akkor a "háti" mivoltának.

Nem elég ha jól zár a cipzár, vannak történetek hogy alulról késsel is kivágják a táskákat.

Mindig amikor egy helyben állok le kéne venni? Nem csak tömegközlekedésre gondolok, ott ez alap hogy magam elé veszem ha ülök, ha állok meg lábhoz.


Ti hogy vagytok ezzel? Nem féltek? Vagy hogyan lehet teljesen biztonságosan hordani őket hogy még a magamfajta is nyugodt legyen? :)



2017. aug. 26. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lopnának ki belőle akármit is? A másik meg éreznéd.
2017. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Telefon, pénztárca?
2017. aug. 26. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Zseb?
2017. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az sajnos elég ritka azokon a fajta nadrágokon amit én hordok - jeggings.
2017. aug. 26. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is mindik félek az ilyen táskákkal az olyan helyeken mint pl. aluljáró, bevasarlokozpontok stb. en azt talaltam ki, hogy kisebb méretű pénztárcát hordok és kevesebb kézpénzt általában bankkártyát használok. És a pénztércámat próbálom alulra vagy egy rejtett zsebbe beletenni a telefonomat általában a zsebembe rakom vagy szintén alulra vagy egy rejtett zsebbe.
2017. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!