Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne? (Köröm)

Mennyibe kerülne? (Köröm)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Műkörmöt szeretnék. Egy ilyen kaliberű elkészítése nagyjából mennyibe kerülne? És mit kellene mondanom a körmösnek, mit is szeretnék pontosan? Nem vagyok otthon az ilyen témában.

[link]


2017. aug. 27. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A képen látható köröm szerintem nem műköröm, csak gél lakk vagy sima lakk van rajta. Igazabol nem szoktam körmöshöz járni de már kísértem el barátnőimet, és ahány szalon annyi ár viszont kb. egy géllakkozás (nem is a legolcsobb nem is a legdragabb helyen) 3000-4500 ft körül mozog a műköröm 4500-akar 7-8000ft is lehet. ezek az árak legtöbbször a körmök hosszúságától és díszítésétől függnek. En nemes egyszerűséggel felhívnék egy szalont és érdeklődnék az árakról illetve neten is nagyon sok szalon van fent akár facebookon is megnézegetheted őket és nem kell a legelső szalonba elmenni érdeklődj sok helyen amelyik a legkedvezőbb vagy a legszimpatikusabb azt válaszd. Ha pedig ilyen konkrét elképzelésed van arról, hogy pontosan ilyen körmöt szeretnél mentsd le a telefonodra és mutasd meg a manikűrösnek, hogy ilyet szeretnél. Remélem tudtam segíteni!
2017. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, tudom, hogy ez csak géllakk a képen, de nagyon rövid és gyenge a körmöm, és ilyen hosszúságút szeretnék.

2017. aug. 27. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!