Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel lehet folytonos hullámos...

Mivel lehet folytonos hullámos hajam?

Figyelt kérdés
Itt nem az olyasfajta megoldásokra gondolok, mint pl.befonom és akkor olyan lesz, hiszen a kérdésemben is megemlítem, hogy "folytonos", ezalatt pedig azt értem, hogy, hát nem fonás na.

2017. aug. 28. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Becsavarod vagy besütöd + hajlakk.

Ha nem hullámos, hosszútávon úgysem tudod behullámosítani, ha csak nem csinálsz vele mindennap valamit.

2017. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ezek károsítják valamilyen szinten a hajat?
2017. aug. 28. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Hajsütővasat hővédő nélkül ne használj. Viszont jó hővédőre ne sajnáld a pénzt, a hajad meghálálja. Bár én mindennap nem tenném ki ennek a hajam.

Ha becsavarod, akkor az magától is megszárad, csak sok idő. Ha szárítani szeretnéd szintén hővédő, meg használhatsz hajhabot is hozzá. De ez önmagában nem károsít, főleg ha szépen tekered fel, akkor még húzni sem fogja a hajadat.

2017. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Juj, oké köszönöm :)
2017. aug. 28. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!