Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet folytonos szép...

Bella131313 kérdése:

Hogyan lehet folytonos szép göndör hajam?

Figyelt kérdés
Nekem hullámosos hajam van de göndörítő habbal el szoktam érni a szép göndör hatást. De ez este összekocolódik nem tartja egybe a fürtöket. Valalo tudna mondani valami tanácsot?
2016. aug. 30. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
hajmosás után, fésüld ki, és miután kifésültek, az ujjaiddal rázd meg, hogy a hullámok szépen visszamenjenek. majd hajhab és difúzorral szárítsd meg :) reggelente amikor készülődsz, mindig tegyél rá hajhabot, és ha kilógná magát, vagy gubancolódik, akkor az ujjaiddal fűtsd ki, szerintem semmiképp se fésüld, és valamilyen hajkifésülő sprayt természetesen használj és mint amikor göndöríted a hajad, picit fogd fel a tincseid, hogy "felvegyék" a formát :) ismét hajhab :) remélem segítettem
2016. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!