Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl keveset törődök magammal?

Túl keveset törődök magammal?

Figyelt kérdés

Nem szoktam sem fodrászhoz, sem kozmetikushoz, sem körmöshöz járni.

A hajam derékig ér, alapból hullámos. Nem festem, nem is szeretném, még el nem kezd őszülni, tetszik a színe.

Nem töredezik, időnként a végeit magamnak is le tudom vágni. Vasalni/göndöríteni se szoktam, ha egyeneset akarok, akkor beszárítom.

Olcsóbb kategóriás (300-400Ft), természetes sampont, balzsamot használok.

Ugyanígy nem festem a körmöm sem, illetve alig sminkelek.

Az összes lányismerősöm jobban ad magára, többet költ, állandóan hajat fest, vasal, ruhát vásárol...


2017. aug. 30. 10:47
 1/5 anonim válasza:
6%
Ne állj be a sorba...Én is olyan vagyok,mint Te,annyi különbséggel,hogy egyáltalán nem sminkelek.Ha így érzed jól magad,akkor ne foglalkozz ilyen értelmetlen dologgal.15L.
2017. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az valóban igaz,hogy ez nem sok,de egyáltalán nem negatív hogy nem töltesz minden reggel 20 percet a tükör előtt.

Én járok fodrászhoz kb. negyedévente(hosszú hajam van -2 cm, formára vágás+ritkítás). Nem festem,nekem is tetszik a színe. Nem szögegyenes a hajam,hétköznapra jó természetesen is,göndöríteni nem szoktam,évente kb. 2x (alkalmakra) szögegyenesre vasalom.

Én sampont használok rá+ hajolajat.

Kozmetikushoz néha megyek szemöldökszedés+szempillafestés(csak azért,mert világos)

Hétköznap nem sminkelek,alkalmakra szempillaspirál +korrektor.

Körmösre állandóan nincs pénzem,de évente 1-2x csináltatok géllakkot. :)


Ismerőseim közül majdnem,hogy én törődök magammal a legkevesebbet,de engem ez nem zavar. :)

2017. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Ha ápolt vagy, akkor törődsz magaddal.

Aki festeti, vasalja a haját, az nem elégedett vele. Ha tetszene neki természetes állapotában, akkor nem csinálná.

Sokkal egyszerűbb és kényelmesebb, ha valakinek jó a természetes haja.

És persze mindkettő lehet szép is, csúnya is.

Én már festetek, mert vannak ősz hajszálak.

Kozmetikushoz nem járok.

Körmömet magam tartom rendben. Saját körmöm van, azt szoktam halványra lakkozni.

2017. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól, mert valaki nem fodrászhoz, körmöshöz, kozmetikushoz még lehet ápolt és tiszta.

Én a szemöldököm magamnak szedem, hogy szép legyen, a körömbőrömet is magamnak szoktam visszatolni (sajnos nagyon le szokott nőni), ezekhez nem kell feltétlenül szakember.

Ha valaki ápolt, tiszta, higiéniailag rendben van, az már teljesen jó. Sok ember még ennyit sem tesz magáért.

Egyedül fodrászhoz járok, mert most, hogy levágattam a hajam, szoktam igazíttatni rajta. De ameddig nekem is hosszú volt, combig érő, én sem nagyon jártam fodrászhoz, csak már meguntam.

Hajat vasalni nem szeretek, hullámosítani felesleges, mert minimálisan az a hajam, főleg most, hogy rövid. Festeni sosem festettem, azonban 22 éves koromban elkezdtem őszülni, szóval sajnos hamarosan szükségem lesz rá. Sminkelni csak buliban szoktam.

De ezek nem életbevágóan fontos dolgok.

2017. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A körmös eleve felesleges, hosszú hajnál a fodrász is, ha meg semmi baja az arcbőrödnek, akkor a kozmetikus is. Nem kell ezt komplikálni.
2017. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!