Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon kritikus vagyok magamma...

Nagyon kritikus vagyok magammal, felvehetek erre az alkatra ilyen rövidnadrágot?

Figyelt kérdés
Kövérnek látom magam, s legalább még 10 kgt fogyni szeretnék, bizonytalan vagyok, felvehetek e erre a testre rövidnadrágot? [link]

2017. aug. 15. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Fel és ne fogyj,hanem edz! :)
2017. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez teljesen normális alkat, nem értem mit kéne ezen akár edzeni akár fogyni. Főleg nem 10 kg-t....
2017. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért ne álszentesekedjünk... Nem vagy kövér, de van még mit csiszolni az alakodnon. Sportolj, ne koplalj és legyél boldog! :)

A kérdésre válaszolva pedig, nyugodtan felvehetsz rövidnadrágot.

2017. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt edzésre lesz szükség, nagyon rád férne szerintem, még 10 kilót leadnál az nem lenne szép látvány, neked se tetszene szerintem. Az izomtól leszel szép formás.

Szerintem teljesen normális vagy testsúlyilag,felveheted nyugodtan. Ha ennyire rossz az önképed akkor nagyon el kellene gondolkodni, hogy ez mitől van, ha meg segítségre van ehhez szükséged ne félj kérni.

2017. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha annyira kritikus vagy, akkor ne ilyen ízléstelen ruhákat hordj, mert ez még jó alakon se néz ki jól.
2017. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol az alak?
2017. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te nem vagy kövér, max hülye :P. Teljesen átlagos alkatod vanm felvehetsz akármit.
2017. aug. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!