Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Széles a lábfejem és nem...

Széles a lábfejem és nem találok kényelmes cipőt! Hol tudnék olyan cipőt találni ami fiatalos?

Figyelt kérdés
Szóval elég széles a lábfejem és nagyon nehezen találok a lábamra cipőt. Minden cipő jó hosszban csak nem fér bele a lábam. Tudom vannak ilyen speciális cipőboltok, de ott mind öregesen néz ki. 20 éves vagyok lány vagyok. Ti hol szoktatok venni ilyen lábra cipőt vagy mit ajánlotok ?:)

#lábfej #fiatalos cipők
2017. aug. 30. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem a lábam hosszának megfelelőt, hanem a szélességéhez valót hordok, ami gyakran két számmal nagyobb,mint amit a lábhossz megkíván.
2017. aug. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Martens
2017. aug. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam megvenni ami hosszban jó de keskeny:) Hát mivel magasabb is vagyok így a lábam is nagyobb. 41 es a lábam és a 42 már ritkán fordul elő, meg abból már ki is esik a lábam :s
2017. aug. 31. 11:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt a martens márkát, de nem az én stílusom :s azért köszönöm:)
2017. aug. 31. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nike Tanjun. Mintha a fellegekben járnál.
2017. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!