Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti, hogy szeretitek...

Lányok ti, hogy szeretitek "megcsinálni"suliba és ha mentek valahova a hajatokat💇?

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem minden nap, minden alkalomkor lófarokba van kötve, vagy be van fonva. Attól függ mennyi időm van rá.

Kiengedni soha nem szoktam, mert a fenekem alá ér, és mindenbe beleakad, sokszor így is.


17/L

2017. szept. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Én mostanság a fejtetőmet kontyba fogom, és elől kihúzok pár hajszálat vagy összefogott/kiengedett haj. Attól függ, melyikhez van kedvem :D
2017. szept. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyenesre szeretem beszárítani, az összekötött nem áll jól.
2017. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem alapjáraton vállra fekvő hajam van,és ha összefogom akkor nagyon előnytelenné válik az arcom,ezért marad a kiengedett haj.Nemrég volt frufru,azóta lenőtt,így leginkább ezzel szoktam játszadozni:hol jobb,hol bal oldalra seprem,van hogy függöny alakban két oldalra választom,van hogy hátra csatolom.
2017. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!