Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A géllakkozás felér a körmös...

A géllakkozás felér a körmös szakmával?

Figyelt kérdés

1 éve magamnak festettem a körmöm 1 lépéses géllakkal, mert 12órába dolgoztam, nem jutottam el szalonba, de tartósabbra vágyom és már csak 8órázok, ezért kerestem egy körmöst.

Facebookon megírta az árait, bár akkor is azzal kezdte, hogy mivel nem voltam nála így rám a drágább árak vonatkoznak, oké, majd megkérdezte hogy mit akarok, elmondtam hogy eddig magamnak csináltam one step-el, de váltanék mert végre van lehetőségem menni, ekkor kért egy képet a körmeim állapotáról, elküldtem neki, mire flegmán közölte, hogy ha így megy a szakma akkor csináljam magam, ő nem engedi hogy kitanuljam nála a körmös szakmát, mert aztán megtanulom tőle a dolgokat és én is vállalkozó leszek ;) - hát kiakadtam!

Egy géllakkozás után nem lesz az emberből szerintem körmös...


2017. szept. 7. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha fogékony vagy rá akkor egyébként meg tudod tanulni, hogy mit hogyan kell. Meg ha nem sajnálod a pénzt a professzionális termékekre. Ettől függetlenül mondjuk nem tudom miért éri meg neki elküldeni egy fizető vendéget ilyen hülyeség miatt.. Ennyi erővel ne is foglalkozzon a szakmával, mert mi van ha valaki alattomos sunyi módon csak azért jár, hogy tanuljon.. :D Amúgy is annyi műkörmös van már mint égen a csillag, egyik igénytelenebbül dolgozik mint a másik. Szerintem ő csak egy negatív példa, érdeklődj valaki másnál, leginkább olyannál aki szalonban dolgozik nem maszekban otthon.
2017. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennel ne is foglalkozz, keress mást. Nekem is volt olyan vendégem, aki később elvégezte a körmös sulit, én örültem neki, hogy ennyire kedvet kapott.
2017. szept. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy ér :-) Géllak, zselé, porcelán, díszítés, tip, tip nélküli építés, plusz eleve kézápoló és műkörömépítő vagyok... :-D Viszont attól még ügyes lehetsz, sőt szerintem az is vagy, ha így reagált. Mondjuk ez nagyon szánalmas irigység volt tőle. Én még örülni is szoktam, ha kicsit ügyes vagy jobban benne van a vendég és jobban értjük egymást meg jobban becsüli, hogy nem könnyű amit csinálok.

Az már más kérdés, hogy azzal ki lehet akasztani, ha a vendég nem jön kövi töltésre, aztán egyszer csak megjelenik házilag barmolt körömmel, mert megpróbálta megspórolni, a végén még csúnya, rosszabb esetben be is gyulladt körömmel rájött, hogy mégiscsak én értek hozzá :-@ :-/

De te nyilván nem ilyen vagy :-) Ilyen hülye körmössel ne is törődj :-)

2017. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!