Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Iszonyúan csúnya vagyok. Hogy...

Iszonyúan csúnya vagyok. Hogy lehetne ebbe beletörődni?

Figyelt kérdés
Szörnyen érzem magam a bőrömben, annak ellenére, hogy még csak 15 éves lány vagyok. Mikor kisebb voltam, nem érdekelt, ezért az elfogult szüleim hajlamosak ráfogni az egészet arra, hogy "tinédzser" és "majd elfogadja magát". De nem megy! Ki nem állhatom az arcom, a hatalmas orrom, a pattanásaim és apró szemeim... nézegetem magam a tükörben és hányingerem lesz. Ha egy pillanatra sikerül is elhitetnem magammal, hogy nem is vagyok olyan vészes, elmosolyodom és akkor még undorítóbb a helyzet. Már egész komolyan nem merek mosolyogni. Undorító - igen, ez a találó szó a mosolyomra. Az osztálytársaim közül abszolút kilógok a sorból, a képeken főleg a nagy fejemmel és idióta vonásaimmal. Édes Istenem, legalább miért nem vagyok kicsit agyilag is gagyibb, hogy ne legyen ilyen borzasztó ebben a testben élni, hogy ne fogjam fel mennyire gusztustalan vagyok! Mert most bánt... A tudat, hogy semmi esélyed a fiúnál, aki tetszik; hogy ezért nincsenek barátaid, sem önbizalmad. Borzasztó. Milyen élet elé nézek így? :D Hogy lehet így élni? (Sajnálom, ha egy hisztis öt éves szintjére süllyedtem, néha előfordul ez is velem, mikor kiborulok és... a hosszú szöveg miatt is bocsi.)
2017. szept. 8. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Mutass képet!
2017. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Küldj képet, annyira csúnya nem lehetsz, amilyennek leírod magad. Ha esetleg mégis, amit azért kötve hiszek, vigasztaljon a tudat, hogy nem tart sokáig, mèg rengeteget fogsz változni. Tini koromban én sem voltam szép, de úgy megváltoztam hogy ha nem tudnám hogy én vagyok, nem ismerném fel magam a kamaszkori fotóimon.

27N

2017. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is undorítóan nézek ki. Kamaszkor után sem változott a helyzet. Ez van. Emberfüggő.
2017. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Senki sem undorító, ne beszéljetek így magatokról. Ha küldötök képet, szívesen segítek.
2017. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Pattanás: bőrgyógyász és kozmetikus rendszeresen, sport, sok víz és megfelő táplálkozás

Undorító mosoly: Fogorvos

Többire: smink (kozmetikus megtanít rá) ill szemöldökszedés és psczichológus ill sport, sok sport


Problem solved

2017. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztos te sem vagy csúnya, hidd el.

Küldj képet, ha szeretnél és elmondom a véleményem.😉

L

2017. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Keresd a szépet magadban. Vedd magad körül olyanokkal, akik szeretnek. Foglalkozz magaddal. Járj edzőterembe/úszni! Ha már csúnya vagy, legalább legyél fitt
2017. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még mindig több esélyed van, mint nagyon csúnya férfiként :D
2017. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyan ezt érzem én is hidd el. Körbenézek az iskolában és mindenki olyan szép én meg..

Viszont a pattanás nem tart örökké. Az orrod meg úgy tökéletes ahogy van, hidd el sokkal jobb mint a plasztikával műtött orrok. Bízd magad a természetre :)

2017. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!