Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez az utalvány kamu lenne?

Ez az utalvány kamu lenne?

Figyelt kérdés
Facebookon ma már többször találkoztam azzal a 70.000 Forint értékű H&M utalvánnyal, amit elvileg bárki megkaphat, csak néhány kérdésre kell válaszolnia, meg likeolni, megosztani. Szerintem eléggé kamuszagú a dolog, de leheséges, hogy van valóságalapja?

2017. szept. 9. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Elég, ha megnézed, hogy ki tette közzé. Ha igaz lenne, nem "writenepal", meg ilyesmik lennének, hanem maga az üzlet hivatalos fb oldala.
2017. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség minden ilyen. Én azon nevettem, hogy még sorszámot is tettek a képre, amit ugye mindenki megoszt. Akkor minek az "egyedi" sorszám? :) Meg nézd meg, milyen igénytelenül van megszerkesztve, stb.

Annyira ijesztő nekem, hogy az emberek nem tudják eldönteni manapság 1 másodperc alatt, hogy valami kamu vagy nem. De ha ez segít: 99%-ban kamu minden, amivel azt hiszed, nyerhetsz.

2017. szept. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Az. A H&M hivatalos facebook accountja ki is írta, hogy kamu.
2017. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kamu, igen. Kíváncsiságból rákattintottam, és tört magyarsággal írtak valami szöveget. És még Lidl-ős is kamu.
2017. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!