Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha lenott hajjal maszkalo...

Ciki ha lenott hajjal maszkalok azert mert 2 het mulva lesz a leanybucsum es arra akarom befesteni? Egy csikot festettem kozepre de a tobbi helyen meghagytam es azert kilatszik. Osz is van benne

Figyelt kérdés
2017. szept. 15. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaa
2017. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem.
2017. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csíkot festettél középre? Soha eszembe nem jutna! Ez olyan "milyenmááá?!"

Amúgy nem lenne gáz a lenövés.

2017. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem szép a lenövés, főleg, ha feltűnő is, de ez van. Úgyis meg fogod csináltatni, akkor majd újra szép lesz a frizurád. Ha mások látják, akkor ők persze nem tudják, hogy miért ilyen stb., de nem kell mások, idegenek véleményével foglalkozni. Szóval próbálj meg megfeledkezni róla, majd úgyis rendbe lesz hozva.
2017. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veszes a lenoves
2017. szept. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A csíkot úgy értem hogy középen a választékot behúztam festékkel 1.5 cm a lenövés. Havonta szoktam festeni. De ha most befestem akkor 2 hét mulva lesz 7 mmes lenövés és akkor szeretnék szép lennek ha meg havi 2x festem az roncsolná a hajat. Egyébként világosbarna az alapszínem de korán vannak már ősz hajszalaim nem is kevés, és gesztenyebarnára festem. Így nem is a szín kontraszt a nagyon nagy hanem ahogy mondjuk látszanak az ősz szálak. Mindegy már így marad. Csak kiváncsi vagyok masok mit gondolhatnak
2017. szept. 16. 09:14
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Én meg direkt meghagyattam a lenövést a fodrászommal, mert most nekem az tetszik :D

Nem gáz a lenövés, szerintem.

Az egyetlen fajta lenövés, ami nekem nem tetszik az az, ha valakinek feketére van festve a haja, és a töve meg ez a seszínű szőke.

2017. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!